Dodavatel kalibračních služeb v Moravskoslezském kraji

Metrologické služby, interní i externí kalibrace měřících zařízení menších i větších rozměrů, poradenství v oblasti metrologie a garantovaná účast na auditech zákazníků – MSP – Global s.r.o.


Metrologické služby, kalibrace přístrojů
Podnikáte a vlastníte svou metrologickou laboratoř? Dodržujete standardy ISO certifikace a potřebujete mít své měřidla řádně zkalibrovány dle platných norem a ve správných časových rozestupech, ale už nemáte interní kalibrační středisko? Využijte našich služeb, v MSP – GLOBAL s.r.o. jsme moderním kalibračním centrem, které využívá nespočet firem k externí kalibraci.
Můžete zvolit několik způsobů, přenosná měřidla můžete zasílat ke kalibraci k nám. Pokud vlastníte větší měřící centra, provádíme označení přímo ve vaší firmě. Umíme kalibraci téměř všech měřících zařízení. Dodržujeme předem smluvené termíny, servisní služby a držíme trvale nízkou cenu s nejkvalitnějším servisem. V nabídce máme dále poradenskou činnost nebo účast při certifikačních, interních nebo dozorových auditech.
Zkuste nás kontaktovat nebo navštívit na adrese Zámecké náměstí 26 ve Frýdku Místku. Pokud bydlíte mimo Moravskoslezský kraj, můžeme si domluvit schůzku na vaší provozovně.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Akreditovaná kalibrační laboratoř Frýdek-Místek, kalibrace měřidel, teploměrů, vah, tlakoměrů

Akreditovaná kalibrační laboratoř Frýdek-Místek, kalibrace měřidel, teploměrů, vah, tlakoměrů
Akreditovaná kalibrační laboratoř Frýdek-Místek, kalibrace pracovních měřidel, teploměrů, vah, tlakoměrů, metrologická laboratoř, komplexní servis a poradenství v oblasti metrologie.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA MSP - GLOBAL s.r.o. kalibrační laboratoř
WEBOVÁ STRÁNKA
MSP - GLOBAL s.r.o.
msp-global.cz
Adresa

Adresa

Zámecké nám. 26
Frýdek - Místek 738 01

info@msp-global.cz
+420 558 628 508


Najdete nás také zde:

ARES
captcha