X-Lejdy Fashion dámské a pánské oblečení Poděbrady, nadměrná móda až do velikosti 8XL

Prodáváme dámské a pánské oblečení ve velikostech S-8XL vhodné pro každou příležitost, provozujeme také půjčovnu plesových šatů a obleků.


X-Lejdy Fashion dámské a pánské oblečení Poděbrady
Představujeme Vám firmu X-Lejdy Fashion z Poděbrad, která provozuje internetový a kamenný obchod s dámským a pánským oblečením až do velikosti 8XL.

Prodáváme oblečení ve velikostech S-8XL vhodné pro každou příležitost. V naší nabídce nechybí ani sportovní a extravagantní móda pro mladé a oděvy nadměrných velikostí. Za příznivé ceny u nás nakoupíte také trika, mikiny, rifle a plátěné kalhoty Uncle Sam, spodní prádlo, halenky, kabáty a mnoho dalšího. Můžete využít také služeb půjčovny plesových šatů (vel. 34 - 60) a pánských obleků (vel. 48 - 82 8XL).

Všechny naše dámské, pánské oděvy a společenské oděvy si můžete pohodlně prohlédnout a následně zakoupit v pohodlí Vašeho domova nebo v kamenné prodejně v Poděbradech na ulici Komenského 41/5.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Dámská a pánská móda, oděvy nadměrných velikostí, půjčovna společenských oděvů

Dámská a pánská móda, oděvy nadměrných velikostí, půjčovna společenských oděvů
Kamenná prodejna X-Lejdy Fashion v Poděbradech nabízí prodej dámské a pánské módy i v nadměrných velikostech až do velikosti 8XL. Půjčujeme také společenské šaty a obleky.
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA X-Lejdy Fashion
WEBOVÁ STRÁNKA
X-Lejdy Fashion
www.edb.cz
Adresa

Adresa

Komenského 41/5
Poděbrady 290 01

sramkova.dana@email.cz
+420 602 117 303


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha