Zadavatelem microsite je firma X-Lejdy Fashion Dana ŠrámkováX-Lejdy Fashion dámské a pánské oblečení Poděbrady, nadměrná móda až do velikosti 8XL

Prodáváme dámské a pánské oblečení ve velikostech S-8XL vhodné pro každou příležitost, provozujeme také půjčovnu plesových šatů a obleků.Představujeme Vám firmu X-Lejdy Fashion z Poděbrad, která provozuje internetový a kamenný obchod s dámským a pánským oblečením až do velikosti 8XL.

Prodáváme oblečení ve velikostech S-8XL vhodné pro každou příležitost. V naší nabídce nechybí ani sportovní a extravagantní móda pro mladé a oděvy nadměrných velikostí. Za příznivé ceny u nás nakoupíte také trika, mikiny, rifle a plátěné kalhoty Uncle Sam, spodní prádlo, halenky, kabáty a mnoho dalšího. Můžete využít také služeb půjčovny plesových šatů (vel. 34 - 60) a pánských obleků (vel. 48 - 82 8XL).

Všechny naše dámské, pánské oděvy a společenské oděvy si můžete pohodlně prohlédnout a následně zakoupit v pohodlí Vašeho domova nebo v kamenné prodejně v Poděbradech na ulici Komenského 41/5.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY