Zadavatelem microsite je firma Stanislav Kojecký Odvoz fekáliíOdvoz fekálií a čištění odpadních vod Kroměříž, vývoz žump, septiků a fekálních jímek

Zajišťujeme odvoz fekálií a likvidace odpadů pro fyzické osoby i firmy. Realizujeme vývoz žump a septiků včetně proplachu, kalů z čističek a tukových kuchyňských lapolů.Představujeme Vám firmu Stanislav Kojecký z okresu Kroměříž, která svoji činnost zaměřila na odvoz fekálií a čištění odpadních vod.

Všem svým klientům jsme schopni zajistit vývoz žump, septiků a fekálních jímek a provést ekologickou likvidaci odpadů. Dále pak vývoz tukových lapolů z jídelen a restaurací včetně odpadu všeho druhu a konzistence. Mezi našimi nejčastějšími zákazníky jsou restauratéři či hoteliéři, ale také školská a sportovní zařízení nebo rekreační komplexy.

Pokud Vás náš odvoz fekálií zaujal, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Ludslavice 24, Kroměříž.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Odvoz fekálií, čištění odpadních septiků a žump Kroměříž, pravidelný ...

Odvoz fekálií, čištění odpadních septiků a žump Kroměříž, pravidelný ...

Odvoz fekálií, čištění odpadních septiků a žump Kroměříž, pravidelný vývoz žumpy, ekologická likvidace odpadů, vývoz tukových lapolů z jídelen a restaurací.