Ústav chirurgie ruky a plastické chirurgie Vysoké nad Jizerou, amputace prstu, karpální tunel, vady

Specializujeme se na operace karpálního tunelu a další nemoci ruky jako je dupuytrenova kontraktura nebo lupavé prsty.Představujeme Vám Ústav chirurgie ruky a plastické chirurgie Vysoké nad Jizerou, který se specializuje na operace vad a úrazů ruky.

Operuje se zde celé spektrum úrazů ruky, provádí se rekonstrukce poúrazových stavů, revise po operačních výkonech, řeší se zde onemocnění rukou jako revmatická ruka, spastická ruka, diagnostika a léčba vrozených vad ruky, degenerativní onemocnění ruky, nemoci z přetížení ruky a poškození cévního zásobení a inervace ruky.

Trápí Vás bolest karpálního tunelu nebo máte degenerativní postižení ruky? Pociťujete přetížení ruky z fyzicky náročné práce nebo dlouhodobé stereotypní práce? Kontaktujte Ústav chirurgie ruky a plastické chirurgie Vysoké nad Jizerou a dostane se Vám té nejlepší péče.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Operace karpálního tunelu, chirurgie ruky Semily, operace lupavé prsty, ...

Operace karpálního tunelu, chirurgie ruky Semily, operace lupavé prsty, ...

Operace karpálního tunelu, chirurgie ruky Semily, operace lupavé prsty, léčba vrozených vad ruky, léčení nemocí ruky z přetížení, dupuytrenova kontraktura, rehabilitace, fyzioterapie.