Zadavatelem microsite je firma KO-KA s.r.o. projekční kancelářProjekční a inženýrská kancelář Praha, odstraňování havárií vodohospodářské, dopravní stavby

KO-KA s.r.o. je projekční společnost se zaměřením na podzemní, vodohospodářské, dopravní stavby a stavby městské infrastruktury, řešíme odstraňování havárií.Představujeme Vám projekční a inženýrskou firmu KO-KA s.r.o. z Prahy, která svou činnost zaměřila na podzemní, vodohospodářské, dopravní stavby a stavby městské infrastruktury.
Naší specializací jsou kolektory a kabelové tunely, vodovody a kanalizace, statické a geotechnické úlohy, sanace betonových konstrukcí a dopravní stavby.

Součástí našich služeb je plný projekční servis od přípravy stavby až po realizaci díla, včetně inženýrské činnosti. Rychle a operativně jsme schopni řešit komplikované úlohy ve stísněných podmínkách městských center včetně odstraňování havárií.

Pokud Vás naše služby či produkty zaujaly, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Thákurova 7, Praha.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY