Dodavatel tesařských a pokryvačských prací Beroun

Pokládka střešní krytiny, izolace střech, rekonstrukce a drobné práce v oblasti klempířství a pokrývačství, profesionální služby od firmy Jan Brabec z Berouna.


Tesař
Ocitli jste se v situaci, kdy musíte hledatel dodavatele střešních prací? Bydlíte ve Středočeském kraji, v okolí Berouna a rozhodli jste se k rekonstrukci střechy? Nebo stavíte nový dům? Vaši novou střechu vám s radostí položí naše firma Jan Brabec, zabývající se tesařstvím a pokrývačstvím.
Naši klienti si mohou vybrat z rozsáhlé nabídky kvalitních a spolehlivých služeb v nabízené oblasti. Umíme zrealizovat jak demontáže, tak montáže střešních krytin, z tvrdého i plechového materiálu. Není pro nás problém rovná i šikmá střecha, provádíme dokonce i izolace střech, různé menší opravy a klempířské práce zároveň. Doplňkovou službou je instalace střešních oken nebo vystavění komínu. Také rekonstruujeme památky – např. věže, kapličky, střechy kostelů. Naše práce je vždy profesionální, s ohledem na vaše požadavky a příjemnou cenu.
Využijte naší telefonní linky, kontaktního webového formuláře nebo e-mailové adresy k navázání budoucí spolupráce. V případě potřeby osobního setkání sídlíme na adrese Lidická 1480, Beroun.

Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Střechy Jan Brabec
WEBOVÁ STRÁNKA
Střechy Jan Brabec
strechy-brabec.cz
Adresa

Adresa

Lidická 148
Beroun 266 01

brabec.honza@seznam.cz
+420 721 651 476


Najdete nás také zde:

ARES
captcha