Zadavatelem microsite je firma AGL travel Agrolex, s.r.o.Cestovní kancelář AGL travel Praha, last minute, poznávací pobyty, exotika, pobyty na horách

Cestovní kancelář AGL travel Praha, last minute, poznávací pobyty, exotika, pobyty na horách, lázeňské pobyty, zájezdy pro seniory, eurovíkendy, letecká doprava, zájezdy vlastní dopravou.Představujeme Vám firmu Agrolex, s.r.o. z Prahy, která provozuje cestovní kancelář AGL travel založenou roku 2003. Specializujeme se na unikátní poznávací zájezdy do zemí východní Evropy. Dále nabízíme letecké pobytové i poznávací zájezdy, zájezdy vlastní dopravou, zájezdy pro seniory, eurovíkendy, individuální i skupinová turistika, korporátní zájezdy, VIP zájezdy a mnoho dalšího.

Naši klienti navštíví Thajsko, Řecko, Čínu, Maďarsko, Slovinsko, Rakousko, Itálii, Kostariku, Srí Lanku, Dominikánskou republiku, Arménii, Gruzii zkrátka co Vás napadne.

Začal čas cestování a pobytů, tak neváhejte a zajistěte si svoji dovolenou včas! Naše společnost sídlí na adrese Ploskovická 959/19 v Praze 8.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY