Zadavatelem microsite je firma Live Dream Create s.r.o. Bytová výstavba PrahaPokládka zámkové dlažby Praha, pevná a trvanlivá zámková dlažba, vysoká odolnost, variabilita dlažby

Naše firma Vám zajistí pokládku bezúdržbové zámkové dlažby, která disponuje variabilitou tvarů a vzorů, pestrost barevného provedení.Pokládku zámkové dlažby na vysoce namáhaných místech, na pochozích a pojezdových plochách soukromých i veřejných, jako jsou parkoviště či chodníky, Vám zajistí firma Live Dream Create s.r.o. z Prahy.

Zámková dlažba je dnes nejčastěji používaný druh povrchu, protože se dá realizovat za nízké pořizovací náklady, vyniká variabilitou a pestrostí barevného provedení. Výhody zámkové dlažby spočívají v její bezúdržbovosti, pevnosti a trvanlivosti, snadné rozebíratelnosti a zpětné montáži, vysoké odolnosti proti dešti, mrazu, mechanickým vlivům a oděru.

Pokud Vás naše pokládka zámkové dlažby zaujala, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Litevská 1174/8, Praha.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Stavební práce, zateplení budov, rekonstrukce domů Praha, bytová ...

Stavební práce, zateplení budov, rekonstrukce domů Praha, bytová ...

Stavební práce, zateplení budov, rekonstrukce domů Praha, bytová výstavba, stavby na klíč, dřevostavby, návrhy a realizace zahrad, pokládka zámkové dlažby.