Prodej a výhradní servis výkonných motorů Lombardini a Kohler - benzínové, dieselové

Kvalitní benzínové a dieselové motory pro průmysl prodává společnost Laski, s.r.o. ze Smržic. Působíme jako výhradní servisní středisko výkonných motorů Lombardini a Kohler v České republice.


Prodej benzínových motorů ověřených značek
Poptáváte výkonné motory?

Naše společnost Laski, s.r.o. ze Smržic je prodejcem a výhradním servisním střediskem motorů Lombardini a Kohler. Značka Lombardini zahrnuje přes 5 000 rozdílných variant motorů s vysokou výkonností 3, 5 - 47 kW, které lze využít pro stavebnictví, zemědělství, výrobu lodí, automobilů a jiná odvětví průmyslu.

Tyto dieselové motory se skvěle hodí pro malé harvestory při sklizních ovoce, mini bagry nebo vibrační válce. Pro víceúčelová vozidla volte spíše benzínové motory Kohler (chlazené vzduchem). Ty uplatníte pro travní sekačky, malotraktory, vibrační válce a desky.

Jsme připraveni vám pomoci na více místech v České republice. Rádi přivítáme nové zákazníky, ale i nové partnery pro provoz nových středisek.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Zahradní štěpkovače - drcení a likvidace kmenů, keřů, kůry, k výrobě štěpky

Zahradní štěpkovače - drcení a likvidace kmenů, keřů, kůry, k výrobě štěpky
Výkonné zahradní štěpkovače určené k drcení a likvidaci kmenů, keřů, kůry a nepotřebného řeziva a také k výrobě štěpky dodává společnost LASKI s.r.o.

Frézy na pařezy - výroba a prodej - odfrézování nadzemní i podzemní části pařezu

Frézy na pařezy - výroba a prodej - odfrézování nadzemní i podzemní části pařezu
Frézy na pařezy, které jsou určeny k frézování dřevěných pařezů, vyrábí a prodává společnost LASKI s.r.o. Frézy na dřevěné pařezy slouží k odfrézování nadzemní a podzemní části.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA LASKI, s. r. o.
WEBOVÁ STRÁNKA
LASKI, s. r. o.
www.laski.cz
Adresa

Adresa

č.263
Smržice 798 17

info@laski.cz
+420 724 063 855


Najdete nás také zde:

FacebookInstagramARES
captcha