Rodinná dovolená s ubytováním u Žermanické přehrady, v přírodě a s výukou jízdy na koních

Ubytování v klidném, čistém a bezpečném prostředí penzionu umístěného v areálu stáje Newport v Dolních Domaslavicích, nedaleko Žermanické přehrady. Vhodné pro rodinné dovolené, výuka jízdy na koních.


Rodinná dovolená v přírodě
Plánujete dovolenou s dětmi v přírodě? Máte rádi koně a chtěli by jste se naučit základy jízdy? Ale lákají Vás v horkých letních dnech i výlety k vodě? Nebo by jste rádi podnikli výšlap na Lysou horu? Máme pro Vás ideální ubytování. V našem penzionu, který se nachází v areálu stáje Newport, si užijete perfektní dovolenou v přírodě, poblíž Žermanické přehrady, v Beskydech.

K dispozici máme čtyři útulné pokoje celkem pro dvanáct osob, se sociálním zařízením, televizí i s Wifi. Navíc je možné přidat na pokoj i dětskou postýlku. Pokud nebudete mít v plánu výlet či výuku jízdy na koních, můžete si posedět pod krytým přístřeškem s krbem a děti si jistě užijí spoustu zábavy na dětském hřišti.

K penzionu náleží i bezplatné parkoviště. V okolí penzionu se nachází přehrady, Žermanická a Těrlická, kde si můžete ve vedru užít vodní radovánky. Blízko to máte i do Frýdku-Místku či Havířova. Nebo můžete vyrazit do Beskydských hor.

Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Jezdecká stáj Newport - ubytování Slavomír Žilinský
WEBOVÁ STRÁNKA
Jezdecká stáj Newport - ubytování
www.stajnewport.cz
Adresa

Adresa

č.p. 121
Dolní Domaslavice 739 38

stajnewport@email.cz
+420 604 353 348


Najdete nás také zde:

ARES
captcha