Výzkumný ústav živočišné výroby – odborná instituce zabíhající se chovem hospodářských zvířat

Poradenství, odborné kurzy a semináře v oblasti chovu dobytka, vzdělávací programy, projekty a vývoj chovatelských aplikací ke zlepšení efektivity chovu nabízí Výzkumný ústav živočišné výroby.Máte svou farmu? Jste chovatelé hospodářských zvířat a rádi byste se vzdělávali a dozvěděli se nové věci? Hledáte radu v oblasti chovu zvířat? Kontaktujte náš Výzkumný ústav živočišné výroby v Praze a obohaťte se o nové poznatky.
Naše výzkumná instituce nabízí chovatelům bohatou nabídku služeb. Jsou tam různá genetická řešení, dnes velmi moderní aplikace, které Vám pomůžou ekonomicky vyvážit farmářské aktivity, snížit náklady, určit různé parametry pro stabilní chovatelské cíle. V ústavu vedeme mnoho projektů, vlastníme své laboratoře, kde se tyto projekty realizují. Vědecký tým vydává spousty publikací, které pomáhají k informovanosti veřejnosti. Dále nabízíme vzdělávací kurzy a semináře pro budoucí odborníky i laiky nebo poradenství. Své otázky můžete posílat skrze internetové formuláře.
Informujte se na webových stránkách ústavu, kde najdete veškeré potřebné informace o všech službách. Navštívit nás můžete na ulici Přátelství 815 v Praze.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Výzkum, reprodukce hospodářských zvířat Praha, genetika, šlechtění, ...

Výzkum, reprodukce hospodářských zvířat Praha, genetika, šlechtění, ...

Výzkum, reprodukce hospodářských zvířat Praha, genetika, šlechtění, biotechnologie, etologie, welfare zvířat, technologie chovů, výživa hospodářských zvířat, odborné a naučné exkurze.