Výzkumný ústav živočišné výroby – odborná instituce zabíhající se chovem hospodářských zvířat

Poradenství, odborné kurzy a semináře v oblasti chovu dobytka, vzdělávací programy, projekty a vývoj chovatelských aplikací ke zlepšení efektivity chovu nabízí Výzkumný ústav živočišné výroby.


Výzkumný ústav živočišné výroby, hospodářských zvířat
Máte svou farmu? Jste chovatelé hospodářských zvířat a rádi byste se vzdělávali a dozvěděli se nové věci? Hledáte radu v oblasti chovu zvířat? Kontaktujte náš Výzkumný ústav živočišné výroby v Praze a obohaťte se o nové poznatky.
Naše výzkumná instituce nabízí chovatelům bohatou nabídku služeb. Jsou tam různá genetická řešení, dnes velmi moderní aplikace, které Vám pomůžou ekonomicky vyvážit farmářské aktivity, snížit náklady, určit různé parametry pro stabilní chovatelské cíle. V ústavu vedeme mnoho projektů, vlastníme své laboratoře, kde se tyto projekty realizují. Vědecký tým vydává spousty publikací, které pomáhají k informovanosti veřejnosti. Dále nabízíme vzdělávací kurzy a semináře pro budoucí odborníky i laiky nebo poradenství. Své otázky můžete posílat skrze internetové formuláře.
Informujte se na webových stránkách ústavu, kde najdete veškeré potřebné informace o všech službách. Navštívit nás můžete na ulici Přátelství 815 v Praze.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Kurzy a školení pro chovatele zvířat, pracovníky zemědělských firem i studenty

Kurzy a školení pro chovatele zvířat, pracovníky zemědělských firem i studenty
Výzkumný ústav živočišné výroby, v. v. i. pořádá pro chovatele zvířat, studenty či pracovníky zemědělských firem odborné vzdělávací akce.

Výzkum, reprodukce hospodářských zvířat Praha, genetika, šlechtění, biotechnologie, etologie

Výzkum, reprodukce hospodářských zvířat Praha, genetika, šlechtění, biotechnologie, etologie
Výzkum, reprodukce hospodářských zvířat Praha, genetika, šlechtění, biotechnologie, etologie, welfare zvířat, technologie chovů, výživa hospodářských zvířat, odborné a naučné exkurze.
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Výzkumný ústav živočišné výroby, v. v. i. VÚŽV
WEBOVÁ STRÁNKA
Výzkumný ústav živočišné výroby, v. v. i.
vuzv.cz
Adresa

Adresa

Přátelství 815/109
Praha 10 - Uhříněves 104 00

podatelna@vuzv.cz
+420 267 009 650


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha