Zadavatelem microsite je firma ENEXIO Water Technologies s. r. o.Plastové výplně pro chladící věže Děčín, výplně z různých materiálů, různé struktury a povrchů

Výplně a eliminátory jsou používány v chladicích věžích po celém světě. Po desetiletí se osvědčily v celé řadě aplikací: jak při prvotních instalacích, tak při optimalizacích stávajících zařízení.Představujeme Vám firmu ENEXIO Water Technologies s. r. o. z Děčína, která svou činnost zaměřila na výrobu a dodávky plastových výplní z PP a PVC pro chladící věže.
Nabízíme řešení pro všechny typy chladicích věží, pro věže s vysokým chladicím výkonem a také pro věže s vysokou provozní spolehlivostí.

Firma ENEXIO Water Technologies s. r. o. své plastové produkty neustále vyvíjí a optimalizuje. Nabízíme tak nejrozmanitější portfolio výplní pro chladící věže s různými povrchy, strukturou a materiály.

Pokud Vás naše plastové výplně zaujaly, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Teplická 22, Jílové u Děčína.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY