Opravy nástrojů, přebroušení a laserové kalení Tábor, profilové broušení nástrojů, vyvaření

Naše společnost byla založena na základě dlouholetých zkušeností v oblasti obrábění a tváření plechu, poradenství pro nestandardní řešení v sortimentu tváření, opravy nástrojů.


Přebroušení nástroje v celé délce, opravy strojů Tábor
Představujeme Vám firmu MAFIELI s.r.o. z Tábora, která svou činnost zaměřila do oblasti obrábění a tváření plechu včetně poradenství pro nestandardní řešení v sortimentu tváření.

Máte často při své náročné práci opotřebované nástroje? Zjistili jste, že rádius na nástrojích již neodpovídá původnímu tvaru a jsou viditelné stopy na plechu? Pak společnost MAFIELI s.r.o. z Tábora Vám poskytne prvotřídní a kvalitní opravy nástrojů pomocí přebroušení a laserovému kalení. Přebroušení probíhá v celé délce nástroje a je opraveno na stejnou výšku nástroje tak, aby bylo připraveno pro kalení laserem.

Pokud Vás naše služby či produkty zaujaly, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Krásná vyhlídka 334, Tábor.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Tvářecí stroje a nástroje pro ohraňovací lisy - obchod a poradenství

Tvářecí stroje a nástroje pro ohraňovací lisy - obchod a poradenství
Tvářecí stroje pro obrábění plechů, lisy, ohýbačky, tvářecí komplexy, speciální nástroje a spotřební díly pro CO2 lasery prodává MAFIELI s.r.o., Tábor.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA MAFIELI s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
MAFIELI s.r.o.
mafieli.com
Adresa

Adresa

Krásná vyhlídka 334
Tábor - Horky 390 01

info@mafieli.com
+420 724 005 910


Najdete nás také zde:

ARES
captcha