Dodavatel kontejnerových systémů všeho druhu

Výrobce kontejnerových buněk dle přání zákazníka, konstrukce a realizace obytných, kancelářský či sanitárních systémů od společnosti Futures-Contproduct s.r.o.


Kontejnerové systémy na míru - kanceláře, sklady
Nemůžete najít vhodného dodavatele kontejnerových buněk různých druhů a velikostí? Potřebujete rychle vyřešit bydlení, zázemí pro vaše podnikání či skladovací prostory? Naše flexibilita, ve firmě Futures-Contproduct s.r.o., si neklade žádné meze a je rychlým řešením v realizaci kontejnerových systémů.
Kontejnerové buňky jsou u nás realizované od designového a konstrukčního návrhu, přes výrobu po finální montáž, za svůj produkt 100 % ručíme a věříme, že zákazníkovi dodáváme to nejlepší na trhu. Máme několik druhů kontejnerů, jsou to obytné, kancelářské, sanitární nebo skladovací prostory na míru. Máme několik typových produktů, ale umíme zrealizovat projekt i na přání zákazníka, dle jeho představ. Stavby neprovádíme jen v České republice, ale i v zahraničí. Mezi plusy řadíme velmi rychlou výstavbu, příznivou cenu, mobilitu zařízení a uzpůsobení dle požadavků.
Poptávky můžete posílat skrze webový formulář, kde vepíšete všechny údaje a následně budete kontaktování jedním z našich pracovníků. Sídlo společnosti je v obci Vranovice.

Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Futures Contproduct s.r.o. kontejnery
WEBOVÁ STRÁNKA
Futures Contproduct s.r.o.
www.futures-contproduct.cz
Adresa

Adresa

Vranovice 121
Vranovice - Kelčice 798 08

info@futures-contproduct.cz
+420 734 715 595


Najdete nás také zde:

ARES
captcha