Zadavatelem microsite je firma Robert Paluzga kovovýrobaPrůmyslová výrobní společnost v oboru kovovýroby Moravskoslezský kraj

Kovovýroba a kovoobrábění z hliníku a dalších materiálů na základě požadavků zákazníka, obrábění hliníkových součástek do různých průmyslových odvětví, CNC výroba a povrchová úprava – Robert Paluzga.Hledáte dodavatele obráběných hliníkových součástek pro vaše přístroje či zařízení? Zároveň potřebujete někoho, kdo umí také tyto díly povrchově upravit? Kontaktujte naši firmu Robert Paluzga ze Studénky.
Jsme silnou strojírenskou společností, která se zaměřuje na obrábění kovů. Všechny výrobky obrábíme dle požadavků zákazníka na základě výkresové dokumentace. Proces prodeje začínáme určením cenové nabídky, vstupních požadavků, ujasněním cílů a v případě oboustranné spokojenosti započneme společnou spolupráci. Pracujeme zejména s hliníkem, ale jsme otevřeni i k spolupráci s dalšími kovovými materiály. Naše výrobky jsou dodávány do různých průmyslových odvětví. Máme velmi perspektivní a zkušený tým, který dělá vše pro spokojenost našich zákazníků, což je v naší práci tím nejdůležitějším.
Pošlete nám vaši poptávku na emailovou adresu, nebo nás kontaktujte telefonicky a domluvíme si osobní schůzku, kde si předáme informace a očekávání pro všechny strany. Sídlíme na ulici Butovická 80, Studénka – Butovice.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY