Zadavatelem microsite je firma Josef TesařZakázková výroba a montáž roletových garážových vrat Prostějov, vrata z hliníkových lamel

Naše firma Vám zajistí zakázkovou výrobu a montáž roletových garážových vrat z kvalitních hliníkových lamel.Představujeme Vám firmu Josef Tesař z Prostějova, která svou činnost zaměřila na výrobu a montáž roletových garážových vrat na zakázku.

V naší nabídce jsou roletová garážová vrata z hliníkových lamel, které se při otevírání rolují na hřídel umístěnou v horní části vrat. Výhodou těchto vrat je velmi malý pracovní prostor a tak nepotřebují volné místo ani před vraty, ani za vraty. Při montáži je potřeby myslet nato, že pro narolování potřebují prostor v nadpraží 200-300mm.

Pokud Vás naše služby či produkty zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Jaselská 36/12, Prostějov.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Brány, garážová vrata průmyslová a roletová, branky

Brány, garážová vrata průmyslová a roletová, branky

Brány křídlové a posuvné, vstupní branky, závory, garážová vrata k rodinným i průmyslovým objektům dodává a montuje Josef Tesař, Prostějov.