Zlatnictví San Marco, spol. s r.o. Praha + Liberec

Pražské klenotnictví s velkým výběrem šperků, široký sortiment zlatého a stříbrného zboží, ať už pultového nebo vyráběného na zakázku – San Marco, spol. s.r.o.


Krásné šperky pro významné příležitosti
Milujete šperky nebo někoho rádi obdarováváte? Plánujete svatbu, hledáte dárek k narozeninám, výročí nebo k některé z životních událostí? Zavítejte do našeho klenotnictví San Marco, spol. s r.o. v Praze nebo Liberci a vyberte si ten vysněný kousek.
V sortimentu máme zlaté, stříbrné či ocelové šperky v standartní nabídce, nebo poskytujeme svým klientům výrobu šperků na zakázku expresně do 3 pracovních dnů. Máme širokou škálu prstenů, náušnic, náramků, řetízků, hodinek, snubních prstenů a mnoho dalších. Některé šperky jsou zdobeny brilianty nebo přírodními kameny. Je jen na Vás, čemu dáváte přednost, s výběrem ovšem pomůže náš zkušený personál a zodpoví veškeré dotazy. Dále provádíme opravy všech zakoupených klenotů a výkup zlata.
Přijďte si jedinečný kousek vybrat na adresu Dejvická 524/17, Praha 6. Těšíme se na Vaši návštěvu obklopeni těmi nejlepšími kousky na trhu.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Snubní prsteny Praha - do 3 dnů pro dokonalou svatbu

Snubní prsteny Praha - do 3 dnů pro dokonalou svatbu
Rozhodli jste se pro svatbu a máte málo času na přípravu? Snubní prsteny Vám v termínu do 3 dnů vyrobí podle Vašeho přání ve Zlatnictví San Marco, spol. s r.o. v Praze.

Zlatnictví Praha 6 - klenoty, snubní prsteny, brilianty, zakázková výroba šperků, výkup zlata

Zlatnictví Praha 6 - klenoty, snubní prsteny, brilianty, zakázková výroba šperků, výkup zlata
Zlatnictví San Marco, spol. s r.o., pražské zlatnictví s širokým sortimentem jedinečných klenotů, snubních prstenů a briliantů. Vyrábíme šperky na zakázku, precizně a dle Vašich představ.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Zlatnictví Praha 6 San Marco, spol. s r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Zlatnictví Praha 6
www.edb.cz
Adresa

Adresa

Dejvická 524/17
Praha 6 160 00

zl.sanmarco@email.cz
+420 224 312 149


Najdete nás také zde:

ARES
captcha