Připojení vysokého napětí ke stavbám - poradenství a výstavba

Instalace kabelů a montáž kabelových sloupů i nosných konstrukcí. Montáž rozvoden a vrchního vedení VN. Kompletní služby – od poradenství, realizace až po servis zajišťuje společnost COBAP s.r.o.


Připojení vysokého napětí ke stavbám - průmyslovým objektů
Stavíte dům, halu nebo obchodní centrum? Potřebujete zkušenou firmu, která Vám zajistí připojení vysokého napětí ke stavbám? Naše společnost COBAP s.r.o. Vám poskytne naprosto kompletní dodávky elektroinstalací. Zkalkulujeme spotřebu nového objektu a velikost trafostanice, abychom maximalizovali Vaše úspory. Poskytneme Vám poradenství, zařídíme podklady pro stavební povolení i samotnou výstavbu. Vše vyřídíme za Vás. Zkušený a odborný tým, moderní postupy, kvalitní materiál a garance úspor – to vše Vám zajistí naše společnost COBAP s.r.o. V případě, že hledáte specialistu na instalaci kabelů a montáž kabelových sloupů i nosných konstrukcí, montáž rozvoden a vrchního vedení NN, kontaktujte COBAP s.r.o.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Slaboproudové a bezpečnostní systémy do budov různého charakteru a využití

Slaboproudové a bezpečnostní systémy do budov různého charakteru a využití
Potřebujete a hledáte chytré a bezdrátové zabezpečení Vašeho domova či kanceláře? Slaboproudové a bezpečnostní systémy do budov různého charakteru a využití provádí a zajišťuje spol. COBAP s.r.o.

Elektroinstalace Praha – snížení investic a úspory provozu

Elektroinstalace Praha – snížení investic a úspory provozu
Návrhy a dodání elektroinstalací s cílem snížení investic a dosažení úspor při provozu nabízí tým odborníků spol. COBAP s.r.o. Sídlo máme v Praze, pobočky v Brně, Humpolci a Karlových Varech.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA COBAP s.r.o. Služby v oblasti elektroinstalace Praha
WEBOVÁ STRÁNKA
COBAP s.r.o.
www.cobap.cz
Adresa

Adresa

Michelská 18/12a
Praha 4 140 00

cobap@cobap.cz
+420 725 584 884


Najdete nás také zde:

ARES
captcha