Zadavatelem microsite je firma Město Velké BíloviceNejvětší vinařské město Velké Bílovice v Jihomoravském kraji

Kulturní vinařské město v centru jižní Moravy – Velké Bílovice nedaleko Břeclavi, kompletní vybavenost pro obyvatele, kulturní a sociální vyžití, zařízení pro mládež i dospělé.Milujete víno a krásnou jihomoravskou přírodu? Navštivte naše město Velké Bílovice s téměř čtyřmi tisíci obyvatel a nádherným kulturním zázemím. Město se nachází nedaleko Břeclavi v krásné krajině vinic obklopené vinnými sklepy.
Občanům nabízíme stabilní a plně vybavené místo pro život, návštěvníkům zase nespočet kulturních akcí a míst k vidění. Město je organizačně plně vybaveno. O vaši bezpečnost se postará městská policie, či dobrovolní hasiči. Zdravotní záležitosti vyřešíte v místním zdravotním středisku. Pro Vaše ratolesti zřizujeme mateřskou, základní i uměleckou školu, a tak nemusíte řešit dojíždění. V rámci volného času se můžete zapojit do několika zájmových spolků mezi kterými najdete např. myslivecké sdružení, sdružení vinařů, jezdecký klub, TJ Sokol, fotbalový klub nebo klub tenisový. V dnešní době velmi oblíbená cyklistika si díky spoustě cyklostezek přijde na své, posuďte sami! Pořádáme také několik kulturních akcí, takže o zábavu je v našem městě postaráno.
Městský úřad je k dispozici denně od 7:00, sídlíme na adrese nám. Osvoboditelů 570, Velké Bílovice. Těšíme se na Vaši návštěvu! Více se můžete dozvědět v turistickém informačním centru.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Město Velké Bílovice v Jihomoravském kraji, Břeclav, Velké Pavlovice

Město Velké Bílovice v Jihomoravském kraji, Břeclav, Velké Pavlovice

Město Velké Bílovice v Jihomoravském kraji, Břeclav, Velké Pavlovice, vinařské sklepy, Kaplička na Hradišťku, Kostel Narození Panny Marie, Habánské sklepy.