Největší vinařské město Velké Bílovice v Jihomoravském kraji

Kulturní vinařské město v centru jižní Moravy – Velké Bílovice nedaleko Břeclavi, kompletní vybavenost pro obyvatele, kulturní a sociální vyžití, zařízení pro mládež i dospělé.


Město Velké Bílovice s tradičními kulturními akcemi - hody, dožinky
Milujete víno a krásnou jihomoravskou přírodu? Navštivte naše město Velké Bílovice s téměř čtyřmi tisíci obyvatel a nádherným kulturním zázemím. Město se nachází nedaleko Břeclavi v krásné krajině vinic obklopené vinnými sklepy.
Občanům nabízíme stabilní a plně vybavené místo pro život, návštěvníkům zase nespočet kulturních akcí a míst k vidění. Město je organizačně plně vybaveno. O vaši bezpečnost se postará městská policie, či dobrovolní hasiči. Zdravotní záležitosti vyřešíte v místním zdravotním středisku. Pro Vaše ratolesti zřizujeme mateřskou, základní i uměleckou školu, a tak nemusíte řešit dojíždění. V rámci volného času se můžete zapojit do několika zájmových spolků mezi kterými najdete např. myslivecké sdružení, sdružení vinařů, jezdecký klub, TJ Sokol, fotbalový klub nebo klub tenisový. V dnešní době velmi oblíbená cyklistika si díky spoustě cyklostezek přijde na své, posuďte sami! Pořádáme také několik kulturních akcí, takže o zábavu je v našem městě postaráno.
Městský úřad je k dispozici denně od 7:00, sídlíme na adrese nám. Osvoboditelů 570, Velké Bílovice. Těšíme se na Vaši návštěvu! Více se můžete dozvědět v turistickém informačním centru.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Město Velké Bílovice v Jihomoravském kraji, Břeclav, Velké Pavlovice

Město Velké Bílovice v Jihomoravském kraji, Břeclav, Velké Pavlovice
Město Velké Bílovice v Jihomoravském kraji, Břeclav, Velké Pavlovice, vinařské sklepy, Kaplička na Hradišťku, Kostel Narození Panny Marie, Habánské sklepy.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Město Velké Bílovice
WEBOVÁ STRÁNKA
Město Velké Bílovice
www.velkebilovice.cz
Adresa

Adresa

nám. Osvoboditelů 570
Velké Bílovice 691 02

podatelna@velkebilovice.cz
+420 519 367 111


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha