Soukromé umělecké gymnázium v srdci Jihomoravského kraje

Soukromá vzdělávací instituce gymnazijního typu, osmileté a čtyřleté studium na uměleckém gymnáziu v Jihomoravském kraji, hudební, divadelní a výtvarné obory s všeobecným vzděláním.Máte doma umělecky nadané dítě a chcete mu zajistit to nejlepší vzdělání? Hledáte gymnazijní instituci ať už v osmiletém nebo čtyřletém programu? Vyberte si naši školu Gymnázium P. Křížkovského s uměleckou profilací, s.r.o.
Svým studentům nabízíme klasické vzdělání se zaměřením na umělecké obory, ve kterých se mohou individuálně rozvíjet. Na výběr mají ze třech odvětví, a to divadelního, hudebního a výtvarného. Každý z oborů rozvíjí nadaní dítěte společně s klasickou gymnazijní přípravou, takže student bude i tak připraven na studium na vysoké škole nejen uměleckého zaměření. Dále umožňujeme k studiu několik cizích jazyků a širokou škálu volitelných předmětů. Žáci se mohou realizovat na absolventských koncertech, vernisážích, různých akcích, soutěžích a olympiádách. Máme nejprofesionálnější pedagogy a nejodbornější přístup k výuce.
Pokud si nejste jisti, navštivte naše webové stránky, kde naleznete spoustu materiálu a fotografií, které jsou důkaze úspěšného existence naší školy. Můžete se přijít podívat i osobně do Brna, kde sídlíme na ulici Kristenova 58/27. Budeme se na Vás těšit.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Soukromé Gymnázium Pavla Křížkovského Brno, výtvarný, hudební, ...

Soukromé Gymnázium Pavla Křížkovského Brno, výtvarný, hudební, ...

Soukromé Gymnázium Pavla Křížkovského Brno, výtvarný, hudební, divadelní obor, osmiletý a čtyřletý vzdělávací program, keramika, herecká příprava, muzikály, divadlo.