Zadavatelem microsite je firma EKOCIS, spol. s r.o. čističky odpadních vodDomovní čistička odpadních vod od EKOCIS, ČOV pro domácnosti, chalupy i průmyslové objekty

Nečekejte, až k vám dovedou kanalizaci, ani neplaťte za vývoz jímky nebo septiku a pořiďte si výkonnou a nenáročnou domovní čističku odpadních vod od EKOCIS.Představujeme Vám firmu EKOCIS, spol. s r.o. Bubovice okres Beroun, která vyrábí a zajišťuje dodávky domácích čističek odpadních vod po celé ČR.

Domácí čistírny odpadních vod jsou perfektním řešením pro všechny domácnosti, chalupy či průmyslové objekty, které nemají přístup k veřejné kanalizaci. ČOV Ekocis si snadno a hlavně ekologicky poradí s odpadní vodou jakéhokoli objektu či domácnosti bez ohledu na velikost. Nejenom že ČOV Ekocis jsou výkonné, ale také velmi nenáročné na provoz, mají skvělé konstrukční vlastnosti, šetří životní prostředí a šetří vaši peněženku. K ČOV Ekocis poskytujeme profesionální servis.

Pokud Vás naše čističky odpadních vod zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Bubovice 61, okres Beroun.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY