Zadavatelem microsite je firma MUDr. Zbyněk Maška, s.r.o. ortopedieOrtopedická ambulance v Brně s moderními přístroji a individuálním přístupem

Moderně vybavená ortopedická ordinace v Brně. Léčba krevními destičkami, rázovou vlnou a laserem. MUDr. Zbyněk Maška Vám pomůže při léčbě pohybového aparátu, artrózy, bolesti kloubů a šlach.Máte poraněné klouby, kosti, vazy či šlachy? Léčíte se s artrózou, revmatickou artritidou, Achilovou šlachou, tenisovým loktem či Vás trápí jiné obtíže pohybového aparátu? Tak se obraťte na specialistu v oboru ortopedie a to na MUDr. Zbyňka Maška, který provozuje ordinace v Brně Husovicích a na Halasově náměstí.
V naší ordinaci poskytujeme klientům kvalitní diagnostiku a tu nejlepší léčbu za pomoci moderních přístrojů a metod. Za revoluční je považována biologická ACP léčba za pomoci vlastních krevních destiček pacienta. Dále pak provádíme vysoce efektivní léčbu rázovou vlnou, která Vám pomůže od bolesti a při poúrazové léčbě. Zajišťujeme také léčbu laserem, magnetoterapií, tenzním proudem a vyšetření ultrazvukem.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY