Profesionální montáž domácích i průmyslových vodáren a poradenství při koupi čerpadel

Odborné poradenství při koupi čerpadel a montáž domácích i průmyslových vodáren Vám zajistí firma STUDNY Doležel a Janíček s.r.o. v okolí Olomouce, která se specializuje na čištění vodních zdrojů.


Montáž domácích vodáren Olomouc
Chystáte se ke koupi čerpadla? Rozhodli jste se nechat si postavit vlastní vodárnu? Potřebujete do průmyslové zóny vodárny? Obraťte se na společnost STUDNY Doležel a Janíček s.r.o., která sídlí v Olomouci a specializuje se na provádění vrtů, budování vrtaných a hloubených studní a čištění vodních zdrojů.

Poradíme Vám s výběrem vhodného čerpadla pro Váš účel, jestli budete potřebovat čerpat pitnou, užitkovou, dešťovou či splaškovou vodu. Domácí vodárny se doporučují pro zásobování nemovitostí. Její součástí jsou tlakové nádoby, které zabraňují častému spouštění čerpadla.

Koupi a instalaci domácích vodáren vždy svěřte odborníkovi. My se Vám postaráme o profesionální montáž a sami zhodnotíme, kolik vody bude potřeba a jak velkou nádobu je vhodné použít. Výkon vodárny se určuje dle čerpadla.

Zajistíme instalaci vodáren i do průmyslových zón.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Automatické závlahové a zavlažovací systémy - instalace úsporných závlah

Automatické závlahové a zavlažovací systémy - instalace úsporných závlah
Instalací automatických závlahových a zavlažovacích systémů se zabývá firma STUDNY Doležel a Janíček, s.r.o. z Olomouce. Provádíme komplexní realizace úsporných závlah.

Realizace vrtaných, kopaných studen včetně zajištění stavebního povolení

Realizace vrtaných, kopaných studen včetně zajištění stavebního povolení
Výstavbu kopaných a vrtaných studen na klíč realizuje v okolí Olomouce firma STUDNY Doležel a Janíček, s.r.o. Zajistíme vyhledání vodního zdroje, stavební povolení a následnou stavbu studny.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA STUDNY Doležel a Janíček, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
STUDNY Doležel a Janíček, s.r.o.
www.studnyolomouc.cz
Adresa

Adresa

Střední Novosadská 48
Olomouc 779 00

info@studnyolomouc.cz
+420 603 832 055


Najdete nás také zde:

ARES
captcha