Studium homeopatie v České republice

Nabídka studia alternatívní medicíny v České republice, tříleté studium homeopatie na jedné z nejlepších škol, možnost vlastní praxe a udělení diplomu po absolvování studia.


Zajímáte se o homeopatie? Přikláníte se k přírodním a alternatívním metodám léčby? Chcete pomáhat ostatním k harmonickému životu bez chemie a použití klasické medicíny? Láká Vás studium homeopatie a chcete se vydat tímto profesním směrem? Česká škola klasické homeopatie spol. s.r.o. nabízí odborné a profesionální studium.
Naše škola nabízí studentům možnost studia v Praze nebo Brně, které trvá tři roky a studenti navštěvují školu jedenkrát měsíčně. Toto tříleté studium je zakončeno písemnou, ústní a praktickou zkouškou z obsahu celého učiva a udělením diplomu. Absolventi mohou poté provozovat svou vlastní praxi. Dále u nás probíhají i kurzy a postgraduální studium. Pokud je homeopatie Vaší vášní, neváhejte a studujte u nás a rozjeďte svou vlastní kariéru.
V případě zájmu nás kontaktujte, můžeme zařídit konzultační schůzky nebo případně zodpovědět veškeré dotazy ohledně Vašeho studia na naší škole. Více informací naleznete i na webových stránkách.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Škola klasické homeopatie

Škola klasické homeopatie
Kurzy klasické homeopatie, vzdělávání v oblasti medicíny, teoretické a praktické homeopatie, způsobu užívání realizuje Česká škola klasické homeopatie spol. s r.o.

Vzdělávání v klasické a postklasické homeopatie, kurzy v Praze a Brně

Vzdělávání v klasické a postklasické homeopatie, kurzy v Praze a Brně
Nadstandardní vzdělávání v oblasti homeopatie určené pro veřejnost, lékaře i léčitele nabízí Česká škola klasické a postklasické homeopatie spol. s r.o. v Brně a Praze.

Česká škola klasické homeopatie

Česká škola klasické homeopatie
Tříleté víkendové studium klasické homeopatie nabízí zájemcům z řad odborné i laické veřejnosti Česká škola klasické homeopatie spol. s r.o.

Studium homeopatie

Studium homeopatie
Zajímáte se o homeopatii a chcete se dozvědět více informací? Česká škola klasické homeopatie spol. s r.o. nabízí možnost tříletého víkendového studia klasické a postklasické homeopatie.

Škola homeopatie, výuka a kurzy klasické i postklasické homeopatie

Škola homeopatie, výuka a kurzy klasické i postklasické homeopatie
Česká škola klasické homeopatie spol. s r.o. zajišťuje výuku na víkendových kurzech klasické i postklasické homeopatie. Studium trvá tři roky a probíhá v Praze a v Brně.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Česká škola klasické homeopatie spol. s r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Česká škola klasické homeopatie spol. s r.o.
www.ceskahomeopatie.cz
Adresa

Adresa

Zahradní 380
Kamenný Újezd 373 81

info@ceskahomeopatie.cz
+420 603 803 175


Najdete nás také zde:

ARES
captcha