Zadavatelem microsite je firma Město TovačovMěsto Tovačov, Zámek Tovačov, kostel sv. Václava, Tovačovská jezera, naučná stezka, Spanilá věž

Město Tovačov, Zámek Tovačov, kostel sv. Václava, Tovačovská jezera, naučná stezka, Spanilá věž, radnice, kašna, měšťanské domy, koupání a rybolov na jezerech, minigolf.V okrese města Přerov nalezneme historické město Tovačov, které se rozprostírá při středním toku řeky Moravy v samém srdci Hané. Město Tovačov v Olomouckém kraji se již kdysi stalo důležitou křižovatkou obchodních cest. Ze zajímavostí jistě stojí navštívit zámek Tovačov se Spanilou věží a Tovačovská jezera. Obec je vybavena městským úřadem, knihovnou, domovem pro seniory, zdravotním střediskem, základní a mateřskou školou, střední školou, muzeem.

Navštivte naučnou stezku " Po stopách bitvy u Tovačova 1866". Dále pak se podívejte na měšťanské domy s dochovanými klenbami.

Pamětihodnosti:
- Zámek Tovačov
- Spanilá věž
- kostel sv. Václava
- špitální kaple sv. Jáchyma a Anny
- radnice, kašna, měšťanské domy.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Město Tovačov se stejnojmenným zámkem a s 96m nejvyšší věží v Česku.

Město Tovačov se stejnojmenným zámkem a s 96m nejvyšší věží v Česku.

Rádi byste o víkendu na výlet, ale ještě nevíte kam? Nevadí! Dáme Vám tip na prohlídku města Tovačov se stejnojmenným zámkem a s 96m nejvyšší věží tzv. Spanilá v Česku.