Paracelsus, s.r.o. – číslo jedna ve zdravotní péči na Mostecku a Litvínovsku

Poliklinika Paracelsus zajišťuje základní a preventivní lékařské služby zejména pro oblast Mostecka a Litvínovska. Ambulance praktických lékařů, rehabilitace či zubní.


Ordinace praktického lékaře na Poliklinice Paracelsus
Hledáte osvědčeného poskytovatele zdravotních služeb v regionu? Potřebujete zajistit preventivní zdravotní péči pro Vaše zaměstnance? Ocitli jste se v situaci, kdy potřebujete najít nového lékaře? Neváhejte se obracet na naši polikliniku Paracelsus se sídlem v Litvínově.
Naše zdravotní zařízení poskytuje služby ambulantní zdravotní péče. Nestátní poliklinika Paracelsus byla založena již v roce 1996, což jen svědčí o tradici a vysoké kvalitě našich služeb. Naleznete u nás jak ordinace praktických lékařů či zubařů, tak také specializovaná pracoviště klinické biochemie, radiologie či rehabilitační a mnohá další oddělení. Naše poliklinika poskytuje také závodní preventivní péči, a to jak pro zaměstnance firem z blízkého okolí, tak také firmy z celého okresu. O Vaše zdraví se u nás stará na pět desítek vysoce kvalifikovaných pracovníků, kteří jsou připraveni poskytovat nadstandardní péči.
V případě potřeby se na nás neváhejte obracet skrze naše webové stránky, anebo nás navštivte na adrese Záluží 1, Litvínov.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Zdravotní středisko, poliklinika, Litvínov - nestátní zdravotnické zařízení

Zdravotní středisko, poliklinika, Litvínov - nestátní zdravotnické zařízení
Bydlíte v Ústeckém kraji či přímo v Litvínově a nevyhovuje vám zdravotní středisko? Pak přejděte k nám, naše poliklinika není zřizovaná státem a poskytuje zdravotní péči občanům i firmám.

Sanatorium, rehabilitační služby, zdravotní pobyty Meziboří - rehabilitační a relaxační pobyty

Sanatorium, rehabilitační služby, zdravotní pobyty Meziboří - rehabilitační a relaxační pobyty
Sanatorium “Krásný Potok” v Meziboří od společnosti Paracelsus Vám nabízí rehabilitační a relaxační pobyty pro Vaše zdraví. Všechny služby můžete hradit pomocí zdravotních pojišťoven.

Poliklinika Paracelsus Litvínov - ambulance, závodní lékařské preventivní péče

Poliklinika Paracelsus Litvínov - ambulance, závodní lékařské preventivní péče
Poliklinika Paracelsus nabízí ambulantní zdravotní a lékařskou preventivní péči pro firmy a občany z okresu Most. V rámci našeho zařízení poskytujeme kompletní služby.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Paracelsus s.r.o. Zdravotní a preventivní péče Litvínov
WEBOVÁ STRÁNKA
Paracelsus s.r.o.
www.paracelsus.cz
Adresa

Adresa

Záluží 1
Litvínov 436 01

sekretariat@paracelsus.cz
+420 476 163 097


Najdete nás také zde:

ARES
captcha