Zadavatelem microsite je firma Obec PracejoviceMalá obec Pracejovice nedaleko Strakonic v Jihočeském kraji

Chcete poznat malebné místo v okrese Strakonice? Navštivte malou obec Pracejovice, která se nachází jen půl hodiny od města Písek v Jihočeském kraji a ukrývá ideální místo pro život.Obec s bohatou historií se skládá ze dvou částí – Pracejovice a Makarov.
Pro naše občany nabízíme stabilní zázemí pro spokojený život. K dispozici mají obecní úřad s úředními hodinami každé pondělí, středu a čtvrtek. Využít mohou knihovny s veřejným internetem. Pro společenské akce je připravený kulturní dům. Ze služeb je zde obchod a restaurační zařízení. Společenský život je hojně zastoupený v podobě mnoha kulturních akcí, plesů a sešlostí. Pokud jste rodina s dětmi, oceníte akce jako jsou např. dětský den, halloween, maškarní karneval, rybářské závody nebo velikonoční akce. Rozsáhlejších služeb můžete využít v nedalekých Strakonicích.
Neváhejte se k nám podívat, obecní úřad se nachází na adrese Pracejovice 28. K nahlédnutí můžete použít i naše webové stránky, kde je spoustu fotografií a organizačních informací obce.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Obec Pracejovice, vesnice s dětským i sportovním hřištěm a kulturním ...

Obec Pracejovice, vesnice s dětským i sportovním hřištěm a kulturním ...

Zajímavé pamětihodnosti společně s úchvatným výhledem do údolí řeky Otavy umožňuje Obec Pracejovice v okresu Strakonice. Obec je rodným místem významného politika Rudolfa Berana.