Zadavatelem microsite je firma GIVERSDON s.r.o. A-Z ELEKTROSpecializovaný časopis A-Z ELEKTRO – novinky z elektro, energetiky

Odborný časopis A-Z ELEKTRO specializovaný na vědu, výzkum, techniku, energetiku, robotizaci a elektroinstalaci vychází jako dvouměsíčník od společnosti GIVERSDON s.r.o.Zajímáte se o vědu a výzkum v oblasti elektro? Chcete se dozvědět něco víc z oboru automatizace, elektroinstalací, energetiky či techniky? To vše a ještě mnohem víc najdete v odborném časopise A-Z ELEKTRO, který každé dva měsíce vydává společnost GIVERSDON s.r.o.
Náš specializovaný časopis přináší řadu odborných článků, které osloví profesionály v oboru i elektro nadšence. Ve dvouměsíčních intervalech Vám dodáme dávku novinek z vědy a techniky. Můžete se dozvědět co je nového v oblasti automatizace a robotizace, energetiky a alternativních zdrojů elektrické energie, software, osvětlení i kabelů.
Pokud Vás náš časopis láká můžete si na našich internetových stránkách objednat roční předplatné za zvýhodněnou cenu. V časopise A-Z ELEKTRO si můžete také zaplatit inzerci a reklamu na Vámi poskytované služby či produkty v oblasti elektro.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY