Správa nemovitostí, bytových domů - provozní, evidenční služby včetně vedení účetnictví

Společnost Hučík s.r.o. Kroměříž zajišťuje v oblasti správy nemovitostí veškeré služby - evidenci, vedení účetnictví i provozní správu bytových domů. Působí v lokalitě Otrokovice, Vyškov i Hranice.


správa nemovitostí Otrokovice, Vyškov, Hranice - Hučík s.r.o.
Spolehlivou firmou, působící v oblasti správa bytových domů v regionu Kroměříž, Otrokovice, Vyškov, Hranice, je společnost Hučík s.r.o. .
V oblasti správy nemovitostí zajišťuje veškeré služby - vedení účetnictví, evidenční služby i provozní-technická správa.

Ve svém oboru působíme téměř 25 let. Mezi naše zákazníky aktuálně patří 3 bytová družstva a 131 společenství vlastníků jednotek.
Svoji působnost i dále rozšiřujeme, jsme připraveni novým bytovým družstvům i SVJ pomoci se založením.

Udržujeme kontakt s nájemci a uživateli bytů a nebytových prostorů, zajišťujeme běžnou správní agendu - vedení korespondence, předpis a výběr měsíčních záloh na služby i vkladů do fondu oprav, vedení evidence o příjmech a výdajích, styk s bankou apod.

V rámci provozní služeb zajišťujeme veškeré běžné opravy, revize, dovávky vody, vytápění domu, zajištění nepřetržité havarijní služby, veškerých stavebních prací, rekonstrukcí, služby spojené s evidencí spravovaného majetku i pojištěním domu.

Neváhejte se na nás obrátit.

Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Hučík s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Hučík s.r.o.
www.hucik.net
Adresa

Adresa

Albertova 4197
Kroměříž 767 01

libor.hucik@hucik.net
+420 573 333 901


Najdete nás také zde:

ARES
captcha