Zadavatelem microsite je firma TOP OKNA s.r.o.Plastová okna s vynikajícími izolačními vlastnostmi České Budějovice, vynikající stabilita a těsnost

zaměřujeme se na prodej, montáž a servis plastových oken. Spolupracujeme s rakouským koncernem INTERNORM a některá vybraná plastová okna jsou zařazena do programu Zelená úsporám.Představujeme Vám firmu TOP OKNA s.r.o. České Budějovice, která se specializuje na prodej, montáž a servis plastových oken od rakouského dodavatele INTERNORM. Některá vybraná plastová okna jsou zařazena do programu Zelená úsporám.

Výhody plastových oken od společnosti TOP OKNA s.r.o. České Budějovice:
- světle šedá těsnění
- vynikající stabilita
- skvělá zvuková a tepelná izolace
- zcela skryté kování
- lepší vzhled a snadná údržba
- odolnost proti přívalovému dešti a vichru
- zvýšená bezpečnost proti vloupání
- dlouhá životnost

Pokud Vás naše plastová okna zaujala, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Plynárenská 7/8, České Budějovice.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Plastová, plastohliníková a dřevohliníková okna a dveře

Plastová, plastohliníková a dřevohliníková okna a dveře

Kompletní dodávka oken a dveří včetně příslušenství, montáže a záručního i pozáručního servisu od společnosti TOP OKNA s.r.o. z Českých Budějovic.


Bezpečnostní okna a dveře INTERNORM dodávka a montáž,

Bezpečnostní okna a dveře INTERNORM dodávka a montáž,

Okna a dveře INTERNORM plastová, hliníkovoplastová, dřevohliníková, elegantní vzhled, bezpečnost, dlouhá životnost, snadná údržba. Dodává a montuje společnost TOP OKNA s.r.o.