Zdravotní ústav paliativní a hospicové péče, péče o těžce nemocné a umírající – PAHOP

Hledáte oporu při péči o těžce nemocného člena Vaší domácnosti? Nachází se Váš blízký již v terminálním stádiu nevyléčitelné nemoci a Vy nevíte, jak se o něj postarat?Neváhejte využít služeb našeho zdravotního ústavu PAHOP, který je tu pro Vás již od roku 2016.
Nabízíme služby péče o těžce nemocné a umírající osoby, jimž poskytujeme podporu 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Náš ústav nabízí jak terénní odlehčovací služby poskytované klientům v jejich domácím prostředí, tak také základní podporu blízkým dané osoby. Služby našeho domácího hospice jsou určeny všem, kteří chtějí o své dožívající rodinné příslušníky pečovat doma, přičemž také potřebují žít svůj vlastní život. U našich klientů nezáleží na věku, pohlaví či společenském postavení, náš zdravotní ústav je tu pro všechny, kteří nás potřebují.
Navštivte naše webové stránky a obraťte se na nás, máte-li potřebu pomoci s péčí o své příbuzné. Jsme pro Vás k dispozici samozřejmě také i osobně, a to na adrese Palackého náměstí 293, Uherské Hradiště, anebo na jedné z našich dalších poboček ve Zlíně a Uherském Brodě.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Mobilní hospicová péče - 24 hodin denně, včetně víkendů a všech svátků.

Mobilní hospicová péče - 24 hodin denně, včetně víkendů a všech svátků.

Sháníte hospic v Uherském Hradišti? Nemusíte, o Vaše blízké se postaráme přímo u něj doma. Nabízíme kvalifikovanou domácí ošetřovatelskou péči pro seniory v okolí Uherského Hradiště a Uherského Brodu.


Odborná konference na téma Paliativní a hospicová péče

Odborná konference na téma Paliativní a hospicová péče

PAHOP, Zdravotní ústav paliativní a hospicové péče, z.ú. společně s Univerzitou Tomáše Bati ve Zlíně zvou na III. Odbornou konferenci Paliativní a hospicová péče - Od katedry k lůžku.