Zadavatelem microsite je firma Obec OselceObec Oselce, správné místo pro život v Plzeňském Kraji

Malá obec s bohatou kulturní a občanskou vybaveností, obec zajišťující bohaté společenské vyžití, Oselce – místo pro turisty, která vítá i nové občany a návštěvníky.Plánujete návštěvu Plzeňského kraje a hledáte zajímavá místa k prozkoumání? Měníte místo svého bydliště a chcete zvolit dobré místo pro život? V naší obci Oselce, naleznete skloubení kultury, klidného místa a vhodného místa k návštěvě či bydlení.
Obec, skládající se ze tří vesnic Oselce, Kotouně a Nové Vsi, poskytuje jak občanům, tak turistům nespočetné možnosti pro kvalitní život. Svou občanskou vybaveností patříme k těm lépe hodnoceným obcím, nabízíme k využití poštu, knihovnu, obecní úřad, pohostinství a sportovní zařízení. Obec organizuje několik společenských akcí ročně, ať už různé turnaje, pochody, setkání pro důchodce nebo dětské karnevaly, rozsvícení stromečku či setkání žen. V katastru obce je několik historických památek, které lze navštívit – a to zámek, kaple nebo kostel.
Pro občany jsme k dispozici na obecním úřadě v pondělí, středu a čtvrtek na adrese Oselce 2, více informací také naleznete na webových stránkách, kde jsou i fotografie a různé zajímavosti. Navštivte nás co nejdříve!

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Turistické zajímavosti obce Oselec v Plzeňském kraji, barokní ...

Turistické zajímavosti obce Oselec v Plzeňském kraji, barokní ...

Vydejte se poznat v obci Oselce barokní architekturu, projděte se anglickým parkem nebo procházkou na Markétin vrch minete památnou oseleckou lípu s obvodem kmene 525 cm.


Malebná obec Oselce na jižním Plzeňsku s barokním zámkem, kaplí sv. ...

Malebná obec Oselce na jižním Plzeňsku s barokním zámkem, kaplí sv. ...

Obec Oselce je malá vesnice v okresu Plzeň, která svým návštěvníkům nabízí pestrou škálu historických objektů a pamětihodností. Obdivovat zde můžete barokní zámek či kapli sv. Markéty.