Zadavatelem microsite je firma Jiří Radda Klimatizace1Prodejce klimatizačního a chladícího zařízení v Jihomoravském kraji

Kvalitní klimatizační technika značek Gree a Aux Air, klimatizace s nejlepší cenou, nejrychlejšími dodacími termíny, spolehlivou montáží a pozáručním servisem od společnosti Klima 1 – Jiří Radda.Chystáte se už na teplé počasí? Trápíte se každé léto nesnesitelným horkem ve vašem bytě nebo domě? Pomůžeme Vám s tímto problémem skoncovat, naše firma Klima1 Jiřího Raddy dodává nejlepší klimatizační zařízení v Jihomoravském kraji.
Zákazník je pro nás tím nejdůležitějším článkem v naší filozofii, poskytujeme mu kompletní péči a dodáváme nejvhodnější produkt. Pro to veškerá spolupráce začíná od osobní konzultace a prvotního zjištění klientových požadavků. Prodáváme klimatizace značky Gree a Aux Air. Vybírat můžete z nástěnných, konzolových nebo přenosných typů. Poskytneme Vám návrh, cenovou nabídku a pokud budete spokojeni, dojedeme realizovat montáž v co nejkratších termínech. A co víc, máte od nás Wifi-modul, garanční servis a pětiletou záruku zdarma.
Orientujeme se pouze na oblast Jihomoravského kraje a jižní Moravy. Najdete nás na adrese Orlovice 32, Vyškov. Můžete využít e-mailového, telefonního nebo webového kontaktu. Těšíme se na Vaše poptávky.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY