Kurz obsluhy PC Praha, akreditovaný rekvalifikační program s mezinárodní certifikací IES, London

Společnost BOHEMIA INSTITUT s.r.o. - JAZYKOVÉ KURZY A ŠKOLENÍ zajišťuje počítačové kurzy, zvládnutí základních pojmů, textové a tabulkové editory, internet, grafické základy.BOHEMIA INSTITUT s.r.o. - JAZYKOVÉ KURZY A ŠKOLENÍ Praha

Nyní nabízíme jakýkoli kurz z naší veřejné nabídky se slevou 10%. Veškeré PC kurzy postupně zahajujeme, cena 2000 - 4000 Kč (+DPH) za modul. Další podrobnější informace podáváme na vyžádání. Kurz probíhá 1x týdně, dopoledne, odpoledne či večer.
Nabídka jednotlivých modulů Obsluhy PC:
WORD-textový editor,
EXCEL- tabulkový procesor,
ACCESS- databáze,
POWERPOINT- prezentace,
OUTLOOK- elektronická pošta a správa kontaktů,
INTERNET a rizika.

Pokud Vás naše nabídka PC kurzů zaujala, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Tuklatská 2105/3, Praha.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Jazykové kurzy pro veřejnost - kombinace kvalifikovaných českých a ...

Jazykové kurzy pro veřejnost - kombinace kvalifikovaných českých a ...

Jak se naučit nové jazyky rychle a efektivně? Jazykové kurzy pro veřejnost, kurzy angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny, italštiny, ruštiny nabízí BOHEMIA INSTITUT s.r.o. se sídlem v Praze.


Pomaturitní, intenzivní jazykové studium Praha – kvalitní lektoři a ...

Pomaturitní, intenzivní jazykové studium Praha – kvalitní lektoři a ...

Zvýšení znalosti jazyka, mezinárodní jazykové zkoušky a mnoho dalších benefitů nabízí pomaturitní, intenzivní jazykové studium v Praze se společností BOHEMIA INSTITUT s.r.o.