Zadavatelem microsite je firma Satorka Drill s.r.o.Studnařství Praha, vrtné práce, údržba starších studní, realizace nových vrtů, vytyčení vrtů

Studnařství Praha, vrtné práce, údržba starších studní, realizace nových vrtů, vytyčení vrtů, vrtání a vystrojení studen, rekonstrukce a čištění vrtaných i kopaných studní.Představujeme Vám firmu Satorka Drill s.r.o. Praha, která zajišťuje vrtání nových studní, údržbu a čištění starších vrtaných i kopaných studní včetně vytyčení, vrtání a vystrojení studen. Poskytujeme bezplatné poradenství v oblasti studnařství a informace o geologických podmínkách daných lokalit zda je možné provést vrtné práce.

Vrtné práce, studnařství:
- vytyčení vrtu
- vrtání studní
- vystrojení studen
- údržba a čištění studní

Pokud Vás naše vrtné práce zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Vondroušova 1207/52, Praha.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Rekonstrukce a čištění vrtaných i kopaných studní pro rodinné domy, ...

Rekonstrukce a čištění vrtaných i kopaných studní pro rodinné domy, ...

Stavíte nebo jenom rekonstruujete rodinný dům a hledáte kvalitní zdroj vody? Tíží Vás sucho na Vaší zahradě a tudíž i nedostatek vody? My Vám nabízíme řešení.


Vrty pro domovní studny, kompletní studnařské práce, čištění zdrojů ...

Vrty pro domovní studny, kompletní studnařské práce, čištění zdrojů ...

Vlastní zdroj vody, který Vám bude kdykoli k dispozici zajistí společnost STUDNY SAT Tomáš Satorie z Prahy 6 Řepy. Vyvrtáme Vám novou studnu, či vyčistíme stávající vodní zdroj.