Zadavatelem microsite je firma BAG Diagnostics GmbH - organizační složkaVirologická diagnostika Praha, virologie, řada výrobků ViroQ, RT PCR testy na COVID-19

Společnost BAG Diagnostics GmbH je významným dodavatelem diagnostik a přístrojů pro zdravotnictví, sídlíme v Praze.Představujeme Vám firmu BAG Diagnostics GmbH - organizační složka z Prahy, která zajišťuje dodávky diagnostik, přístrojů a dalšího sortimentu pro zdravotnictví včetně testů na přítomnost viru SARS-COV-2. Nově jsme vyvinuli řadu výrobků ViroQ. Všechny naše výrobky jsou certifikované jako CE IVD a jsou použitelné v co nejširším množství.

Testovací soupravy od společnosti BAG Diagnostics GmbH:
ViroQ® SC2 Variant 1
SARS-CoV-2_Antigen_Rapid_Test
BAG ViroQ SARS-CoV-2
ViroQ SARS-FluA/B-RSV

Potřebujete se dozvědět o našich testovacích soupravách více informací? Neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Diagnostika a sortiment pomůcek pro zdravotnictví do nemocnic, lékaren ...

Diagnostika a sortiment pomůcek pro zdravotnictví do nemocnic, lékaren ...

V naší nabídce najdete bohatý sortiment diagnostických pomůcek pro zdravotnictví, diagnostické přístroje a soupravy pro nejrůznější použití do nemocnic, laboratoří a do dalších oborů zdravotnictví.


Diagnostické soupravy pro zdravotnictví, indikátory sterilizace

Diagnostické soupravy pro zdravotnictví, indikátory sterilizace

Diagnostické soupravy pro indikaci sterilizace zdravotnických nástrojů a pomůcek, indikátory na chemické či biologické bázi, testy pro čistotu nástrojů dodává BAG Health Care GmbH.