Zadavatelem microsite je firma Nemocnice Jablonec nad Nisou, p.o.Centrum doléčování a rehabilitace - Nemocnice Jablonec nad Nisou, fyzioterapeutická péče

Centrum doléčování a rehabilitace - Nemocnice Jablonec nad Nisou, fyzioterapeutická péče, hlídání pohybu pacientů kamerovým systémem, jídelna a společenská místnost, standardní pokoje s vlastním WC.Představujeme Vám Nemocnice Jablonec nad Nisou, která provozuje Centrum doléčování a rehabilitace pro všechny pacienty po úrazech či náročných operacích.

Oddělení Centrum doléčování a rehabilitace najdete v 5. patře Jablonecké nemocnice.
Lůžková část je vybavena kamerovým systémem, který umožňuje hlídat pohyb pacientů na čtyř vybraných pokojích a chodbě. Místnost pro rehabilitaci se nachází přímo na oddělení a za pacienty sem dochází fyzioterapeut z oddělení rehabilitační a fyzikální medicíny. Pacienti jsou ubytovaní buď ve standardních pokojích s vlastním Wc nebo v rodinných pokojích s velkou koupelnou. Všem je k dispozici jídelna a společenská místnost.

Centrum doléčování a rehabilitace - Nemocnice Jablonec nad Nisou, jsme tu pro Vás.
Neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Nemocnice Jablonec nad Nisou, p.o. moderní zdravotnické zařízení, ...

Nemocnice Jablonec nad Nisou, p.o. moderní zdravotnické zařízení, ...

Nemocnice Jablonec nad Nisou, p.o. moderní zdravotnické zařízení, pohotovost, vlastní lékárna, plastická chirurgie, mamografický screening, laboratoř, lůžková část, operační sály.


Kvalitní péče pro novorozence v neonatologickém a pediatrickém oddělení ...

Kvalitní péče pro novorozence v neonatologickém a pediatrickém oddělení ...

Neonatologické oddělení Nemocnice Jablonec nad Nisou nabízí prvotřídní péči, nadstandardní vybavení a služby novorozeným dětem i maminkám, s možností ubytování pro tatínka.