Zadavatelem microsite je firma Vysloužil služby s.r.o.Kropení a vlhčení komunikací, staveb a silnic Olomouc, kropící vozy, kropení staveb, zalévání parků

Kropení a vlhčení komunikací, staveb a silnic Olomouc, kropící vozy, kropení staveb, zalévání parků a zeleně, čištění komunikací komunální technikou.Představujeme vám firmu Vysloužil služby s.r.o. Náměšť na Hané okres Olomouc, která zajišťuje vysokotlaké mytí veškerých komunikací a parkovišť, zalévání zeleně a parků, kropení staveb a mytí silnic. Poskytujeme kvalitní a cenově dostupné technické služby prováděné kvalitními kropícími vozy.

Nabízené služby kropícími vozy:
Kropení a vlhčení silnic
Mytí a čištění komunikací a parkovišť
Kropení staveb
Kropení a zalévání parků a zeleně

Pokud Vás naše služby či produkty zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Lomená 488, Náměšť na Hané okres Olomouc.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Dovoz pitné a užitkové vody, plnění bazénů, zalévání parků a kropení ...

Dovoz pitné a užitkové vody, plnění bazénů, zalévání parků a kropení ...

Kropení silnic proti prašnosti, čištění parkovišť a cest, zalévání zelení, dovoz pitné vody od Vysloužil služby s.r.o. z Náměšti na Hané.


Čištění a kropení komunikací, dovoz vody do bazénů, na stavby

Čištění a kropení komunikací, dovoz vody do bazénů, na stavby

Mytí a kropení komunikací, parkovišť, čištění hal, zavlažování zeleně, dovoz vody do bazénů, na stavby a do stavebních strojů realizuje společnost Vysloužil služby s.r.o., Olomouc.