Dodavatel dopravníkových řetězů nejlepší kvality na trhu

Nerezové dopravníkové manipulační řetězy pro průmyslová odvětví – strojírenství nebo stavebnictví. Dodavatel transportních řetězových systémů na přání zákazníka – BRANDAU Czech Republic, s.r.o.


Speciální dopravníkové řetězy na zakázku
Jste průmyslovým podnikem? Vlastníte výrobní společnost a hledáte spolehlivého výrobce a dodavatele dopravníkových, transportních řetězů? Společnost BRANDAU Czech Republic, s.r.o. prodává nejspolehlivější řetězy, mimo jiné se zabývá i zámečnictvím a svařováním.
Naší činností je výroba řetězů, které jsou schopny samostatně dopravovat materiál, či finální produkty výroby. Zaměřujeme se zejména na strojírenství a stavebnictví. Hlavní surovinou je nerez. Na přání zákazníka zhotovujeme různé konstrukční řešení, zejména dle výkresové dokumentace a požadavků zadavatele. Konkurovat můžeme dlouholetou zkušeností z praxe, zaměřením na kvalitu a zákazníka, krátkými dodacími termíny díky výrobě rozmístění po celé Evropě a v neposlední řadě cenou produktů a našich služeb.
Neváhejte nás kontaktovat, nebo nás navštívit v obci Srbice.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Výroba a prodej transportních dopravních řetězů

Výroba a prodej transportních dopravních řetězů
Společnost BRANDAU Czech Republic, s.r.o. se specializuje na výrobu a prodej transportních dopravních řetězů. Sídlo společnosti najdete v Srbicích č.p. 19 v okr. Domažlice v Plzeňském kraji.

Řetězy pro dopravníky

Řetězy pro dopravníky
Výrobu a prodej kvalitních řetězů pro dopravníky s dlouhou životností a variabilitou použití zajistí společnost BRANDAU Czech Republic, s.r.o. sídlící v okrese Domažlice.

Prodej transportních dopravních řetězů

Prodej transportních dopravních řetězů
Prodejem kvalitních transportních řetězů, které naleznou své uplatnění v nejrůznějších odvětvích průmyslu, se zabývá společnost BRANDAU Czech Republic, s.r.o. sídlící v okrese Domažlice.

Výroba vysoce kvalitních dopravníkových řetězů

Výroba vysoce kvalitních dopravníkových řetězů
Výrobou a prodejem vysoce kvalitních dopravníkových řetězů s širokým využitím nejen v automobilovém průmyslu a strojírenství se zabývá společnost BRANDAU Czech Republic, s.r.o. okres Domažlice.

Dopravníkové transportní řetězy, svařované a ocelové konstrukce, výroba

Dopravníkové transportní řetězy, svařované a ocelové konstrukce, výroba
Dopravníkové transportní řetězy, kovové řetězy, řetězová kolečka a sestavy, svařované a ocelové konstrukce vyrábí a prodává společnost BRANDAU Czech Republic, s.r.o. sídlící v okrese Domažlice.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA BRANDAU Czech Republic, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
BRANDAU Czech Republic, s.r.o.
brandau.de
Adresa

Adresa

Srbice 19
Srbice 345 43

smazal@email.cz
+420 602 451 844


Najdete nás také zde:

ARES
captcha