Zadavatelem microsite je firma Kolář J., v.o.s.Slévárna, výroba a zpracování odlitků z barevných kovů Velim, umělecko-průmyslové odlitky

Slévárna, výroba a zpracování odlitků z barevných kovů Velim, umělecko-průmyslové odlitky, odlitky ze slitin hliníku, mosazi, bronzu, moderní technologie.Představujeme Vám firmu Kolář J., v.o.s. Velim, která svoji obchodní činnost zaměřila na výrobu a zpracování odlitků z barevných kovů.

Svým klientům nejen z okolí Kolína a Velimi zajistíme výrobu přesných kovových odlitků, jak pro umělecko-průmyslové účely, tak i pro automobilový nebo strojírenský průmysl. Dále se zabýváme zpracováním odlitků především ze slitin hliníku, mosazi nebo bronzu. Naše nejmodernější technologie nám umožňuje vytvořit odlitky nejrůznějších tvarů. To jistě ocení i ten nejnáročnější zákazník.

Pokud Vás naše služby či produkty zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese tř. Krále Jiřího 247, Velim.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Odlitky z oceli, tvárné a šedé litiny -   přijímáme zakázky v rámci ...

Odlitky z oceli, tvárné a šedé litiny - přijímáme zakázky v rámci ...

Sháníte kvalitní a spolehlivou slévárnu, pak byste neměli minout Slévárnu Kolář J., v.o.s. se sídlem ve městě Velim. Naše slévárna vyrábí především odlitky z oceli, tvárné a šedé litiny.


Slévárna, precizní zpracování umělecko-průmyslových odlitků z barevných ...

Slévárna, precizní zpracování umělecko-průmyslových odlitků z barevných ...

Kvalitní zpracování odlitků převážně ze slitin hliníku, mosazi a bronzu Vám zajistí úspěšná společnost s mnohaletými zkušenostmi Kolář J., v.o.s. sídlící v obci Velim ve Středočeském kraji.