Zadavatelem microsite je firma Primatruck s.r.o. nákladní automobilyVýkup nákladních vozidel Nymburk, prodej, servis a pronájem nákladních vozů, odtahová služba

Výkup nákladních vozidel Nymburk, prodej, servis a pronájem nákladních vozů, tahače, kamiony, návěsy, odtahová služba celá Česká republika a Evropa.Představujeme Vám firmu Primatruck s.r.o. z okresu Nymburk, která svou obchodní činnost zaměřila na výkup, prodej, pronájem a servis nákladních vozidel všech značek.

Zajistíme prodej vozidel všech značek, stáří a druhu. Nabízíme jak vozidla nehavarovaná, tak havarovaná. Výkup vozidel zajišťujeme pro vozidla různého stáří. Po prohlídce Vám sdělíme odkupní cenu. U nás si můžete pronajmout velký výběr nákladních vozidel, tahačů, návěsů a přívěsů za výhodné ceny. Zabýváme se i servisem nákladních vozidel včetně pravidelných oprav a údržby. Poskytujeme odtahovou službu
pro všechny druhy osobních, dodávkových i nákladních vozidel a také autobusů nejen v České republice, ale i v celé Evropě.

Pokud Vás naše služby či nákladní vozy zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Údržba a oprava nástaveb na přepravu vozidel, opravy a údržby ...

Údržba a oprava nástaveb na přepravu vozidel, opravy a údržby ...

Společnost Primatruck s.r.o. se sídlem v okrese Nymburk se již od roku 2007 zaměřuje na prodej, pronájem, výkup a servis nákladních vozidel různých značek a stáří. Nabízíme také odtahovou službu.


Nákladní vozidla prodej, výkup, pronájem, servis, odtahová služba, ...

Nákladní vozidla prodej, výkup, pronájem, servis, odtahová služba, ...

Prodej i pronajmutí vozidla všech značek, stáří a typu Vám zajistí společnost Primatruck s.r.o. sídlící v obci Třebestovice ve Středočeském kraji. Pomůžeme Vám vybrat vůz přímo pro Vás.