Zadavatelem microsite je firma Primatruck s.r.o.Výkup nákladních vozidel Nymburk, prodej, servis a pronájem nákladních vozů, odtahová služba

Výkup nákladních vozidel Nymburk, prodej, servis a pronájem nákladních vozů, tahače, kamiony, návěsy, odtahová služba celá Česká republika a Evropa.Představujeme Vám firmu Primatruck s.r.o. z okresu Nymburk, která svou obchodní činnost zaměřila na výkup, prodej, pronájem a servis nákladních vozidel všech značek.

Zajistíme prodej vozidel všech značek, stáří a druhu. Nabízíme jak vozidla nehavarovaná, tak havarovaná. Výkup vozidel zajišťujeme pro vozidla různého stáří. Po prohlídce Vám sdělíme odkupní cenu. U nás si můžete pronajmout velký výběr nákladních vozidel, tahačů, návěsů a přívěsů za výhodné ceny. Zabýváme se i servisem nákladních vozidel včetně pravidelných oprav a údržby. Poskytujeme odtahovou službu
pro všechny druhy osobních, dodávkových i nákladních vozidel a také autobusů nejen v České republice, ale i v celé Evropě.

Pokud Vás naše služby či nákladní vozy zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Nákladní vozidla prodej, výkup, pronájem, servis, odtahová služba, ...

Nákladní vozidla prodej, výkup, pronájem, servis, odtahová služba, ...

Prodej i pronajmutí vozidla všech značek, stáří a typu Vám zajistí společnost Primatruck s.r.o. sídlící v obci Třebestovice ve Středočeském kraji. Pomůžeme Vám vybrat vůz přímo pro Vás.