Neotřelé místo pro život – malebná obec v krásné jihočeské příroděObec Krašlovice, obec se 158 obyvateli v okrese Strakonice, půl hodiny cesty z Českých Budějovic. Malá obec nedaleko řeky Blatnice, turistické místo vhodné pro cyklisty, vodáky a nadšené cestovatele.

Jaké je ideální místo pro život? Každý z nás sní o něčem jiném? Pokud jste právě ten, kdo hledá místo, kde se snoubí klid s neposkvrněnou přírodou, najde ho tady – v naší obci Krašlovice nedaleko Českých Budějovic.
Tato malebná obec v okrese Strakonice nabízí svým obyvatelům občanskou vybavenost a ideální místo k životu. Najdete zde obecní úřad, hřiště pro děti, sídlí zde také hasičský sbor. Jako návštěvníkovi, nabízí naše obec a okolí bohaté turistické a cyklistické vyžití s mnoha cyklostezkami a přírodními parky. Svou existenci obec dokládá bohatým historickým pozadím, které je možnost probádat hlouběji. V obci probíhá spoustu renovací a zmodernění infrastruktury, konají se také kulturní akce a různé sešlosti.
Navštivte náš web, nebo rovnou naši obec, budeme se na vás těšit. Vítáme nové občany i turisty.Zadavatelem microsite je firma 

Obec KrašloviceProfesionální dodávka a montáž podlahových krytin České Budějovice, podlahářské práce.

Profesionální dodávka a montáž podlahových krytin České Budějovice, podlahářské práce

Město Dačice v Jihočeském kraji, pomník kostky cukru, zámek Dačice, muzeum, kostel sv. Vavřince.

Město Dačice v Jihočeském kraji, pomník kostky cukru, zámek Dačice, muzeum, kostel sv. Vavřince
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související microsite
Podkrkonošská obec Bystrá nad Jizerou, bysterský dřevěný most, melafyrové skalní město

Obec Bystrá nad Jizerou

Podkrkonošská obec Bystrá nad Jizerou, bysterský dřevěný most, melafyrové skalní město

Bystrá nad Jizerou je podkrkonošská obec, která se nachází ve výšce 468 m, výhled na hřebeny Krkonoš, dále na Ještěd, Kozákov a Strážník.


Obec Milotice nad Bečvou v okrese Přerov

Obec Milotice nad Bečvou

Obec Milotice nad Bečvou v okrese Přerov

Naši obec, Milotice nad Bečvou, naleznete mezi městy Hranice nad Moravou, Valašské Meziříčí a Nový Jičín. Nabízíme svým obyvatelům kvalitní služby a vše co potřebují.


Obec České Meziříčí – obec na soutoku řek

Obec České Meziříčí

Obec České Meziříčí – obec na soutoku řek

Vítejte v obci České Meziříčí, obci s téměř 2000 obyvatel ležící zhruba půl hodiny od Hradce Králové. Zavítejte do naší půvabné obce nedaleko Orlických hor a obklopené řekami Labe, Metuje a Orlice.


Brána do Krkonoš – historické město Jilemnice

Město Jilemnice

Brána do Krkonoš – historické město Jilemnice

Historické, lyžařské a turistické město na zápraží Krkonoš, atraktivní město Jilemnice s bohatým vyžitím pro návštěvníky a s kvalitním zázemím pro občany.


Horská obec v podhůří Krkonoš

Obec Čermná

Horská obec v podhůří Krkonoš

Malebná a krásná obec na řece Čermná, malá obec v podhůří Krkonoš nedaleko Trutnova, obec Čermná – nejlepší místo pro život i turismus.