Výrobce a dodavatel keramických kachlů z Jihočeského krajeKeramické kachle mnoha stylů a vzorů, výroba kachlů pro kamnářský průmysl, kachle za nejlepší ceny v nejvyšší kvalitě od firmy MK PROFI Kachlová kamna s.r.o.

Jste fanouškem klasických starých kachlových kamen? Preferujete klasiku před moderním stylem? Jste kamnářem nebo prodejce kamen a krbů? Můžeme se stát vašim dodavatel keramických kachel mnoha druhů a stylů, my v MK PROFI Kachlová kamna s.r.o.
Nabízíme různorodý sortiment kachlů, v různých designech, barvách, glazurách a historických stylech. Vybírat můžete ze spousty vzorů dle vašich požadavků. Naše kachle jsou certifikované a naprosto bezpečné. Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně a snažíme se splnit veškerá jeho přání. S výběrem velmi rádi pomůžeme a zodpovíme všechny dotazy. K doplňkové nabídce patří prodej kamnářského zboží, říms, rohů a potřeb pro výstavbu kachlových kamen. Našimi přednostmi jsou kvalita, cena a krátké dodací termíny.
Kontaktujte nás, sídlíme v Horní Plané, na ulici Palackého 235. Na webových stránkách máte možnost stáhnutí katalogů a vzorníků, nebo rovnou vyplnění kontaktního formuláře. Nebo jednoduše zavolejte a domluvíme si osobní setkání.Zadavatelem microsite je firma 

MK PROFI Kachlová kamna s.r.o.Auditorské, daňové a účetní služby Dvůr Králové nad Labem, daňová evidence, účetnictví, leasing.

Auditorské, daňové a účetní služby Dvůr Králové nad Labem, daňová evidence, účetnictví, leasing

Výroba strojních součástí Brno, výroba hřídelí, třmenů, šroubů, táhel, rohatek.

Výroba strojních součástí Brno, výroba hřídelí, třmenů, šroubů, táhel, rohatek
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související microsite
Tradiční a kvalitní kamenosochařské práce –  kamenné obklady krbů

Kamenictví Karel Otruba

Tradiční a kvalitní kamenosochařské práce – kamenné obklady krbů

Kamenný obklad krb, který zútulní Váš domov a dodá Vašemu interiéru šmrnc, Vám zajistí Kamenictví Otruba v Plumlově. Vsaďte na profesionála z oboru kamenosochařství.


Kamenné obklady, dlažby a schodiště - standardní a atypická výroba na zakázku

METAL GRANIT spol. s.r.o.

Kamenné obklady, dlažby a schodiště - standardní a atypická výroba na zakázku

Komplexní stavební práce z přírodního kamene provádí naše společnost METAL GRANIT spol. s.r.o. z Letovic. Na zakázku vyrábíme standardní a atypické kamenné obklady, dlažby nebo schodiště.


Kyselinovzdorná, kanalizační, hospodářská kamenina - výroba na zakázku

PKZ Keramika Poštorná a.s.

Kyselinovzdorná, kanalizační, hospodářská kamenina - výroba na zakázku

Kyselinovzdornou, kanalizační nebo hospodářskou kameninu pro celou Českou republiku vám na zakázku vyrobí firma PKZ Keramika Poštorná a.s. z Břeclavi.


Plastové podlahy, PVC dlažba Fortelock, vinylové dlaždice - prodej, eshop

FLOMAT s.r.o. Rohože, podlahy, podlahoviny

Plastové podlahy, PVC dlažba Fortelock, vinylové dlaždice - prodej, eshop

Ostravská společnost FLOMAT s.r.o. zajišťuje prodej a e-shop plastových vinylových dlaždic Fortelock, které se snadno instalují, jednoduše udržují a skvěle vypadají.


Bezpečná a odolná podlahová konstrukce Schlüter s kontaktní drenáží a izolací

Profila Trade s.r.o. Ostrava

Bezpečná a odolná podlahová konstrukce Schlüter s kontaktní drenáží a izolací

Bezpečné a odolné podlahové konstrukce Schlüter s kontaktní drenáží a izolací dodává společnost PROFILA TRADE s.r.o., která se specializuje na kvalitní obkladovou techniku.