Zadavatelem microsite je firma AXIDIS s.r.o.Poskytování účetních a poradenských služeb, daňová evidence Zlín, zastupování na úřadech

Poskytování účetních a poradenských služeb, daňová evidence Zlín, zastupování na úřadech, kompletní vedení mzdové agendy, účetní závěrky, zpracování daňového přiznání.Představujeme Vám firmu AXIDIS s.r.o. ze Zlína, která svým klientům nabízí kompletní vedení a zpracování účetnictví a daňové evidence.

Naši vyškolení odborníci jsou vždy ochotni podat pomocnou ruku v oblasti nových zákonů a nařízení nejen v podnikání. Naším zaměřením je kompletní vedení účetnictví, daňové evidence a mzdové agendy. Dále Vám rádi pomůžeme se zpracováním daňového přiznání, s účetními uzávěrkami, s výkazy a přehledy pro státní orgány, s
účetnictvím pro firmy v konkurzu, se zastupováním klientů před úřady státní zprávy, s daňovým poradenstvím, s likvidací firmy. Naše firma AXIDIS s.r.o. ze Zlína také nabízí možnost přístupu klientovi do jeho účetnictví prostřednictvím internetu.

Pokud Vás naše služby zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Pod vrškem 5360, Zlín.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Vedení a zpracování účetnictví a daňové evidence - se zárukou a s ...

Vedení a zpracování účetnictví a daňové evidence - se zárukou a s ...

Potřebujete vést účetnictví ve Vaší firmě nebo společnosti a nevíte si rady? Zajistíme pro vás služby v oblasti vedení a zpracování účetnictví a daňové evidence.