Foukaná izolace - eshop - pohodlné nakupování na Foukance.cz

Tepelná a akustická foukaná izolace pro vyplnění rovných, šikmých a kolmých ploch i těžko dostupných míst v obytných i průmyslových budovách realizuje Petr Tyml - Foukanka.cz.


Foukaná izolace půdních prostor
Chcete izolovat Váš dům jak hlukově, tak i tepelně bez tepelných mostů a tak ušetřit za vytápění? Tak neváhejte a kontaktujte naši společnost Foukanka.cz pana Petra Tymla, která sídlí v okrese Rokycany.
Snadno a rychle Vám zhotovíme tu nejlepší izolaci formou zafoukání a vyplnění potřebných prostor. Provádíme foukanou izolaci z přírodních vláken, které mají minimální tepelnou vodivost. Na našem e shopu si můžete z pohodlí domova objednat izolaci jakou potřebujete. Nabízíme přírodě blízkou foukaná izolační hmotu THERMOFLOC a také celulózovou vatu TEMPELAN z čistého recyklovaného papíru, která obsahuje i aditiva chránící proti škůdcům, ohni či plísním. Dále pak si můžete koupit tepelnou a akustickou izolaci STYROBALL, která je složena z polystyrénových kuliček.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

STYROBALL - tepelná a akustická izolace Rokycany

STYROBALL - tepelná a akustická izolace Rokycany
Izolace obytných a průmyslových budov, vodních nádrží a saun tepelnou a akustickou polystyrénovou izolaci STYROBALL společností Petr Tyml, Rokycany.

Foukaná izolace TEMPELAN – ekologická, nehořlavá a bez tepelných mostů

Foukaná izolace TEMPELAN – ekologická, nehořlavá a bez tepelných mostů
I tepelnou a akustickou izolaci novostaveb i rekonstruovaných objektů pomocí ekologické foukané izolace TEMPELAN vyrobené z celulózy se postará firma Petr Tyml z Rokycan.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Petr Tyml - Foukanka.cz Foukaná ekologická celulózová izolace
WEBOVÁ STRÁNKA
Petr Tyml - Foukanka.cz
foukanka.cz
Adresa

Adresa

Pod Ohradou 917
Rokycany 337 01

info@foukanka.cz
+420 603 730 414


Najdete nás také zde:

ARES
captcha