Zadavatelem microsite je firma Obec Lipová-lázněObec Lipová-lázně s hornatým okolím vhodným pro turistiku, cykloturistiku, lyžování a běžkování

Obec Lipová-lázně s hornatým okolím vhodným pro turistiku, cykloturistiku, lyžování a běžkování, vyhlášené Schrothovy léčebné lázně, chráněná krajinná oblast Jeseníky.Obec Lipová-lázně

Poblíž pohoří Hrubého Jeseníku a Rychlebských hor nalezneme malebnou Obec Lipová-lázně. Rozprostírá se v chráněné krajinné oblasti Jeseníků. Obec Lipová-lázně v Olomouckém kraji tvoří rozhraní mezi Moravou a Slezskem.

Ze zajímavostí jistě stojí zmínka o turistické atrakci a tou je Muzeum Johanna Schrotha. Obec je vybavena obecním úřadem, knihovnou, základní a mateřskou školou, ubytovacím a stravovacím zařízením, poštou.

Navštivte Schrothovy léčebné lázně, římskokatolický farní kostel sv. Václava nebo Muzeum Johanna Schrotha. Místní hornatá oblast Jeseníků přímo vybízí k pěší turistice, cykloturistice nebo v zimě na běžky či lyže.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Obec Lipová-lázně na rozhraní Rychlebských hor a Hrubého Jeseníku se ...

Obec Lipová-lázně na rozhraní Rychlebských hor a Hrubého Jeseníku se ...

V malebné krajině Jeseníků leží horská obec Lipová-lázně. Menší obec s širokou nabídkou sportovních možností od cykloturistiky přes pěší turistiku až po zimní sporty.