Zadavatelem microsite je firma Aleš Dvořák - Dlažby KDPokládka kamenných dlažeb Vyškov, kámen pro vodní stavby, kámen v nepravidelných tvarech

Pokládka kamenných dlažeb Vyškov, kámen pro vodní stavby, štípaný a lámavý kámen v nepravidelných tvarech, kamenické a dlaždičské práce.Pokládka a osazení kamenných výrobků, dlažby a obruby z přírodního kamene, stavby a opravy komunikací, chodníků, parkovacích ploch, historických center ve městech, vjezdy do garáží, stavby propustků, hospodářských vjezdů a příkopů, to vše Vám zajistí firma Dlažby KD, kterou provozuje pan Aleš Dvořák. Působnost firmy je na celém území České republiky.

Naše firma Aleš Dvořák - Dlažby KD z Vyškova provádí kamenické a dlaždičské práce především pro historické části měst. Provádíme repase, popřípadě částečné nebo úplné náhrady původních dlažeb. Součástí služeb jsou zemní a výkopové práce, parkové úpravy a poradenství v oboru.

Pokud Vás naše služby či produkty zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Tržiště 169/6, Vyškov.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY