Zadavatelem microsite je firma Obec Horní DubňanyObec Horní Dubňany, okres Znojmo, Kostel svatého Petra a Pavla, zřícenina hradu Rabštejn

Obec Horní Dubňany, okres Znojmo, Kostel svatého Petra a Pavla, zřícenina hradu Rabštejn, zrenovované kostelní zvony, kulturní památky Moravskokrumlovsko.Poblíž města Znojmo nalezneme malebnou obec Horní Dubňany, která se rozprostírá na úpatí Velkého kopce. Obec Horní Dubňany v Jihomoravském kraji sousedí s obcemi Dolní Dubňany, Jamolice, Rešice, Tulešice a Dukovany. Ze zajímavostí jistě stojí zmínka o turistické atrakci a tou je zřícenina hradu Rabštejn. Obec je vybavena obecním úřadem, knihovnou a mateřskou a základní školou. Naše obec také získala diplom za tradiční venkovskou zástavbu.

Pamětihodnosti:
- Kostel svatého Petra a Pavla
- Socha sv. Jana Nepomuckého
- Pomník obětem světových válek
- Kostelní zvony

Přijeďte navštívit malebnou obec Horní Dubňany co nejdříve! Stačí nasednout do vlaku či auta a můžete se rozhlédnout po okolí Znojma a Moravského Krumlova.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Obec Horní Dubňany v mikroregionu Moravskokrumlovsko

Obec Horní Dubňany v mikroregionu Moravskokrumlovsko

Obec Horní Dubňany ležící v okrese Znojmo byla pravděpodobně založena ve 12. století a nachází se zde kostel či nedaleko Přírodní park Střední Pojihlaví.