Zadavatelem microsite je firma ABL Petrovice s.r.o.Pilařská výroba Příbram, stavební i zakázkové řezivo pro jednotlivce i firmy, hranoly, palubky, latě

Pilařská výroba Příbram, stavební i zakázkové řezivo pro jednotlivce i firmy, hranoly, palubky, latě, OSB desky, šalovací hranoly, vaznice, krokve, pozednice, kleštiny, dřevní štěpka.Představujeme Vám firmu ABL Petrovice s.r.o. Příbram, která se zabývá výrobou kompletního pilařského sortimentu.

V našem stavebním a zakázkovém sortimentu pro jednotlivce i firmy naleznete hranoly, palubky, latě, hranoly, palubky, latě, OSB desky, šalovací hranoly, vaznice, krokve, pozednice, kleštiny, vaznice, krokve, pozednice, kleštiny a mnoho dalšího. Na objednávku jsme schopni zajistit lepené hranoly KVH a BSH.

Dle individuálních potřeb zákazníka řežeme veškerou hranolovinu. Také zpracujeme nejen vlastní kulatinu, ale i dodanou od zákazníků.

Pokud Vás naše služby či produkty zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Petrovice 200, okres Příbram.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY