ENYAQ iV – první špičkové, pohodlné a prostorné plně elektrické SUV ŠKODA

Špičkové plně elektrické SUV ŠKODA ENYAQ iV pořídíte v autosalonu Auto Hégr v Olomouci. Kupte si pohodlné, prostorné a zároveň šetrné první elektrické SUV od ŠKODA.


Předprodej SUV ŠKODA ENYAQ iV Olomouc
Předprodej plně elektrické SUV ŠKODA ENYAQ iV byl již zahájen! Pohodlné a prostorné SUV ŠKODA ENYAQ iV zakoupíte v autosalonu Auto Hégr v Olomouci.

ENYAQ iV Vás jistě zaujme nevšedně výjimečným vzhledem, ale i nejmodernějšími asistenčními systémy, jako je asistentovaná jízda, asistent parkování nebo asistenční systém bezpečné jízdy.


Tento model stojí na modulární platformě MEB speciálně vyvinuté pro elektrické vozy – nabízí špičkovou techniku, rychlé nabíjení a vysoký dojezd.

Co se týče interiéru, zde každého zajisté nadchne čistá ergonomie a přírodní barvy, které podtrhují ekologičnost vozu. Automobil disponuje bohatými odkládacími prostory a také objemným zavazadlovým prostorem. Zajímavé jsou také smart technologie – virtuální kokpit nebo nabíjecí box pro smartphone.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Financování ŠKODA auto, leasing a úvěr bez akontace - nový vůz rychle a jednoduše, on-line

Financování ŠKODA auto, leasing a úvěr bez akontace - nový vůz rychle a jednoduše, on-line
Jednoduše, rychle a on-line pořídíte nový vůz díky chytrému financování ŠKODA auto. S vyřízením leasingu nebo úvěru bez akontace Vám pomůže firma Auto Hégr, a.s., z Olomouce.

Autorizovaný prodej a servis vozů značky ŠKODA

Autorizovaný prodej a servis vozů značky ŠKODA
Autorizovaný prodej nových a ojetých vozů značky ŠKODA poskytuje v Olomouci a jeho okolí autosalon Auto Hégr a.s. Provozujeme i autorizovaný servis.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Auto Hégr, a. s., provozovna Olomouc autorizovaný partner ŠKODA
WEBOVÁ STRÁNKA
Auto Hégr, a. s., provozovna Olomouc
www.auto-hegr.cz
Adresa

Adresa

Hněvotínská 658/54a
Olomouc - Neředín 779 00

info@auto-hegr.cz
+420 585 758 336


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha